Steam siyah ekran problemi

FurkanPLTT

Hectopat
Yer
Edirne/Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, Steam'de mağaza, topluluk pazarı ve profile tıkladığımda siyah ekranda kalıyor ve ayrıca indirmede yapmıyor VPN ile indirme yapıyorum fakat indirme hızın çok fazla düşüyor, bilgisayar formatlı sorunu yok, 2-3 kez modem resetledim, internette gördüğüm birçok çözümü denedim yardımcı olursanız sevinirim ve ayrıca her bilgisayar açılışında Steam güncelleme yapıyor, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayni sorun bende de oluyordu. Windows'u gecen hafta 1909'a guncelledigimden beri yasamadim.
Internette pek cok forumda bahsedilen bir sorun. Internet onbellegini silin gibi tavsiyeler okudum ama bende de ise yaramadi. Kesin bir cozumu yok diye biliyorum.

nasıl yani 1909'a güncellemek şuan bende win 7 kurulu format attırmıştım varmı bi öneriniz 1 haftayı geçmiştir uğraşıyorum sürekli çözemiyorum bir çok çözüm denedim

Hatanin nedenini bilmedigimiz icin A islemini yapin sorun cozulur diyemiyorum. Internette pek cok farkli islemin sorunu cozdugunu iddia edenler var. Ben sadece benim icin ne ise yaradi onu yazdim.

Hatanin nedenini bilmedigimiz icin A islemini yapin sorun cozulur diyemiyorum. Internette pek cok farkli islemin sorunu cozdugunu iddia edenler var. Ben sadece benim icin ne ise yaradi onu yazdim.
Teşekkür ederim, bir çözümü olan var ise bekliyorum bir hafta oluyor çözemedim sorunumu, VPN kullanınca girebiliyorum fakat internet hızım düşüyor.

Steam'in yeni betasından kaynaklı olduğundan şüpheleniyorum. bendede çok oluyor bu. özellikle arkadaş listesind çok karşılaşıyorum. 1,2 dakika sonra geçiyor. Maalese betadan eskiye dönme gibi bir özellik getirmediler daha

Steam'in yeni betasından kaynaklı olduğundan şüpheleniyorum. bendede çok oluyor bu. özellikle arkadaş listesind çok karşılaşıyorum. 1,2 dakika sonra geçiyor. Maalese betadan eskiye dönme gibi bir özellik getirmediler daha
Bir türlü çözemiyorum o kadar yoruldum ki oyun almışım bir dünya param gitti şimdi başıma gelen bakar mısın, şaka gibi modem resetledim o kadar uğraştım ettim bir ara çözmüştüm ama nasıl çözdüğümü unuttum internetteki neredeyse her çözümü denedim

Steami tarayıcıdan açmayı dene. İşe yararsa steam client sıkıntı olmuştur. kaldır bir daha kur. işe yaramazsa steame mail yazmayı dene destekten. yada steam topluluktan konu aç sorununu ingilizce ve türkçe olarak yaz.

Steami tarayıcıdan açmayı dene. İşe yararsa steam client sıkıntı olmuştur. kaldır bir daha kur. işe yaramazsa steame mail yazmayı dene destekten. yada steam topluluktan konu aç sorununu ingilizce ve türkçe olarak yaz.

Tarayıcıdan açabiliyorum steam desteğe'de yazıcam birazdan,sorunumu ingilizce çevirebilirmisiniz translate saçmalar şimdi

Tarayıcıdan açabiliyorum steam desteğe'de yazıcam birazdan,sorunumu ingilizce çevirebilirmisiniz translate saçmalar şimdi
Steam black screen issue;

I am getting black screen issue on tabs etc. in the Steam library. Besides, I can't download. I can download with a VPN, but in this case my internet speed is very low. Thank you for your help.
aşşağı yukarı böyle bir şey .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı