Steam sonbahar indirimi oyun önerisi

Arkadaşlar 107 TL gibi bir bütçem var. Sepetim bu şekilde. Şunu çıkar şunu ekle diyebileceğiniz bir oyun var mı?

Eki Görüntüle 1226230
Kişisel olarak altarnatifleri söyleyeyim Portal serisi çok güzeldir, yerine half life alınabilir
Raft oynamadım ama beğeniliyor dengi The forest o da alınabilir Portal serisi ve pes'ı çıkarıp vale complate alın derdim ama yetişmiyor. Outlast ve dlc indirimde ise pes yerine alınabilir çok güzel şeridi. Pacify de öyle beğenildi . Strateji severseniz hoi4 bakın derim. Eğer isterseniz müsait olduğunda daha fazla oyun eklemeye çalışırım . Beğenmediğin oyum varsa çıkarıp dying Light da alabilirsin. Witcher serisi de aynı şekilde

Kişisel olarak altarnatifleri söyleyeyim portal serisi çok güzeldir, yerine Half-Life alınabilir.
Raft oynamadım ama beğeniliyor dengi The Forest o da alınabilir portal serisi ve Pes'ı çıkarıp vale complate alın derdim ama yetişmiyor. Outlast ve DLC indirimde ise pes yerine alınabilir çok güzel şeridi. Pacify de öyle beğenildi. Strateji severseniz HOI4 bakın derim. Eğer isterseniz müsait olduğunda daha fazla oyun eklemeye çalışırım. Beğenmediğin oyum varsa çıkarıp Dying Light da alabilirsin. Witcher serisi de aynı şekilde.

Şu anda dediğiniz sanırsam tüm oyunlar var Dying Light hariç onu ekledim.

Bunları şimdi almıyayim mi hocam 30 liram daha kalıyor bunlardan sonra üstte Valve pack ve Dying Light enchanted Edition var gözükmemiş.
@thedeuss umarım güzel bir şeyler bulabilirsiniz hocam.
Bakıyorum hocam

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211126_184825_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_20211126_184825_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 40

Geri
Yukarı