Steam sonbahar indirimi sepeti

Arkadaşlar merhaba Steam sonbahar indirimleri 3 gün sonra geliyor. Sizce bu oyunlar nasıl? Bir de eklenmesi gereken oyunlar nelerdir? Siz neler alacaksınız?

Forza Horizon 4 Ultimate (5 girerse onu almak daha mantıklı )
The Forest.
Tom Clancy's ghost Recon Wildlands.
Titanfall 2

Eklemek istediğiniz oyunlar var mıdır kaçmayacak fırsat vb.
Wildlands her oyuncunun seveceği bir oyun değil. Gerçekten sevdiğin türse al. Playstoreda 22TL'ydi en son. Forest kesinlikle yalnız oynanmamalı eğer arkadaşın varsa düşünme al zaten bedava denebilecek bir fiyata düşüyor. Titanfall 2 gayet güzel oynanışı zevkli hikayesi saran bir oyun. Forzaya gelirsek 4ü almanı önermem. Kötü olduğundan değil 5i kovala derim. 5 İndirime girmez girse bile büyük bir indirim olmaz ama 5i zorla derim. En kötü gamepassden 5i oyna. Sevdiğin türleri söylersen ona göre farklı öneriler gelir.

Keşke Steam Epic Games gibi kuponlar vererek işimizi kolaylaştırsa biraz. Bir yandan FH 5 bir yandan da RDR 2 oynamak istiyorum. Ama bütçem el vermiyor :(

Dark Souls 3 nasıl hocam önerir misiniz?
Hocam 1 yıldır kütüphanede başlıyor 5 saat oynamıştım kendimde hiç o cesareti bulamamıştım en sonunda oturdum başına bir bakayım dedim o oturuş o oturuş 50 saate bitti benim serüven 7 günde bitirdim acayip sardı. İlk 4-5 boss zorluyor baya ama sonra gerekli itemleri toplayıp gerekli geliştirmeleri yaparsanız zorluğu geçiyor, kalan bosslar 2-3 seferde geçtim, sadece Nameless King’i kesemedim o felaket zor bana göre 😀. Tam bir başyapıt.

İndirimlerde almak istediklerim
Deatloop
Dark Souls 3
Skyrim.
Birkaç oyun daha alabilirim indirim günü bakalım artık.

Geri
Yukarı