Steam Sonbahar indirimleri başladı (2020)

Son Bahar indirimleri süresince oyun satın alacak mısınız?

• Oy verenlerin toplamı
    155
  • Anket kapandı .
Beyond: Two Souls umarım pişman etmez :D Sıkıcı değildir umarım. Hikayeli oyunlara yeni yeni alışıyorum. Küçüklüğümden multiplayer oyun oynardım hep. Hikayeli oyunlarda serbest olamama durumu bazen sıkabiliyor. Detroit: Become Human'a başladım.

Garip olacak ama yeni konu açmak istemedim.
Prince of Persia: the Warrior Within almayı düşünüyorum fiyatı çok uygun fakat steam için başarı bulunmuyor değil mi?

Maalesef.
Beyond: Two Souls umarım pişman etmez :D Sıkıcı değildir umarım. Hikayeli oyunlara yeni yeni alışıyorum. Küçüklüğümden multiplayer oyun oynardım hep. Hikayeli oyunlarda serbest olamama durumu bazen sıkabiliyor. Detroit: Become Human'a başladım.
Ben beğenmiştim :).

Prince of Persia: the Warrior Within almayı düşünüyorum fiyatı çok uygun fakat steam için başarı bulunmuyor değil mi?

Hayır sadece sadece oyun yazıyor.

Steam Başarımı kısmı gözükmüyor sağda, dolayısıyla yok.

Frostpunk, Rise of The Tomb Raider, Batman Arkham Knight, Gears 5 ve Max Payne Bundle arasında kaldım. 19 lira olduğundan sadece birini alabilirim, hangisine değer diye düşünüyorum şimdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı