Steam Sonbahar İndirimleri Oyun Tavsiyesi

TheConquerorr

Centipat
Merhaba Steam Sonbahar indirimlerine girmişken oyun almak istiyorum. R6, Rimworld, Rust gibi oyunları severek oynadım. Sandbox oyun tarzını daha çok seviyorum. Şu an Satisfactory oynuyorum. Bana oyun olarak ne önerirsiniz?

Alpaslan64

Decipat
Makaleler
1
Yer
Uşak
Merhaba Steam Sonbahar indirimlerine girmişken oyun almak istiyorum. R6, Rimworld, Rust gibi oyunları severek oynadım. Sandbox oyun tarzını daha çok seviyorum. Şu an Satisfactory oynuyorum. Bana oyun olarak ne önerirsiniz?
Ben şahsen simülasyon sevdiğim için ETS2 vardı bir kaç daha dlc aldım. Yarında full dlc Assetto Corsa alacağım. Çok uygun olacak. Tavsiye ederim.

Hiko Baba

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Ben şahsen simülasyon sevdiğim için ETS 2 vardı birkaç daha DLC aldım. Yarında Full DLC Assetto Corsa alacağım. Çok uygun olacak. Tavsiye ederim.

Bende dün Assetto Corsa aldım ama araba sağa sola dönerken zorlanıyor bazen bariyere dalıyordum. Onu bir türlü ayarlayamadım ve bende iade ettim.

Alpaslan64

Decipat
Makaleler
1
Yer
Uşak
Bende dün Assetto Corsa aldım ama araba sağa sola dönerken zorlanıyor bazen bariyere dalıyordum. Onu bir türlü ayarlayamadım ve bende iade ettim.
Ayarları kurcalayıp baktınız mı? Direksiyon dönüş açısını falan değiştirirseniz düzelebilirdi.

KS
TheConquerorr

TheConquerorr

Centipat
Ben şahsen simülasyon sevdiğim için ETS2 vardı bir kaç daha dlc aldım. Yarında full dlc Assetto Corsa alacağım. Çok uygun olacak. Tavsiye ederim.
İki oyunda bende mevcut asetto corsa yi gamepad de bağlayamadım bir daha deneyeceğim.
The Evil Within serisine bakabilirsiniz.
Hocam oyun(lara) baktım. Korku temalı oyunları pek sevmiyorum. Bir de alacağım oyunu 40+ oynamak istiyorum. Yine de önerileriniz için teşekkürler.

fnJazzy

Picopat
ARK: Survival Evolved, Subnautica, Oxygen Not Included ve Medieval Dynasty(erken erişim)

Hiroo

Picopat
Batman serisi, Tomb Raider serisi, deus ex serisi, Dead Space serisi ucuzlar bu kadar.

Optikiyaza

Centipat
Makaleler
4
Merhaba Steam sonbahar indirimlerine girmişken oyun almak istiyorum. R6, rimworld, Rust gibi oyunları severek oynadım. Sandbox oyun tarzını daha çok seviyorum. Şu an Satisfactory oynuyorum. Bana oyun olarak ne önerirsiniz?

Pek sevmem ama sim City 4 35 liraya düştü.

Yeni konular

Yukarı