Steam Sonbahar İndirimleri Oyun Tavsiyesi

TheConquerorr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Steam Sonbahar indirimlerine girmişken oyun almak istiyorum. R6, Rimworld, Rust gibi oyunları severek oynadım. Sandbox oyun tarzını daha çok seviyorum. Şu an Satisfactory oynuyorum. Bana oyun olarak ne önerirsiniz?

Merhaba Steam Sonbahar indirimlerine girmişken oyun almak istiyorum. R6, Rimworld, Rust gibi oyunları severek oynadım. Sandbox oyun tarzını daha çok seviyorum. Şu an Satisfactory oynuyorum. Bana oyun olarak ne önerirsiniz?
Ben şahsen simülasyon sevdiğim için ETS2 vardı bir kaç daha dlc aldım. Yarında full dlc Assetto Corsa alacağım. Çok uygun olacak. Tavsiye ederim.

Ben şahsen simülasyon sevdiğim için ETS2 vardı bir kaç daha dlc aldım. Yarında full dlc Assetto Corsa alacağım. Çok uygun olacak. Tavsiye ederim.
İki oyunda bende mevcut asetto corsa yi gamepad de bağlayamadım bir daha deneyeceğim.
The Evil Within serisine bakabilirsiniz.
Hocam oyun(lara) baktım. Korku temalı oyunları pek sevmiyorum. Bir de alacağım oyunu 40+ oynamak istiyorum. Yine de önerileriniz için teşekkürler.

Her yıl düzenli olarak indirim takip eden birisi olarak yine ve yine bir şey anlamadım. Haberimiz olmadan fiyatlar artmış sanki. Yılbaşı indirimlerini bekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı