Steam Sonbahar İndirimleri Oyun Tavsiyesi

Ben şahsen simülasyon sevdiğim için ETS2 vardı bir kaç daha dlc aldım. Yarında full dlc Assetto Corsa alacağım. Çok uygun olacak. Tavsiye ederim.
Bende dün Assetto Corsa aldım ama araba sağa sola dönerken zorlanıyor bazen bariyere dalıyordum. Onu bir türlü ayarlayamadım ve bende iade ettim.
direksiyon setiniz yoksa free pie kurup fare ile oynayın ben öyle yapıyorum çok iyi süreler çıkarıyorum klavye ile sarmaz.

@M50 ben tabiki direksiyon setiyle oynuyorum. O yüzden zevkli oluyor. Assetto Corsa'da alıyorum M3 E30'u, veriyorum yanı, alıyorum heyecanı. Herkese tavsiye ederim.

Ayarları kurcalayıp baktınız mı? Direksiyon dönüş açısını falan değiştirirseniz düzelebilirdi.

Direksiyon setiniz yoksa Free Pie kurup fare ile oynayın ben öyle yapıyorum çok iyi süreler çıkarıyorum klavye ile sarmaz.

Hocam bende fare ile oynuyorum. Ama benim sorunum 2. vitesle sağa sola dönerken çok güzel yani normal dönüyor ama 5. vitesle hızlı giderken sağa dönmeye çalıştığımda çok hafif direksiyon dönüyor ve bariyere giriyorum. YouTube'da baktığıma göre drift ayarı diye bir şey varmış 3. parti programlar indirip yapılabiliyormuş. Bende uğraşmak istemedim bazıları o program yüzünden crash hatası alıyorlarmış. Ben direkt iade ettim :)

Hocam bende fare ile oynuyorum. Ama benim sorunum 2. vitesle sağa sola dönerken çok güzel yani normal dönüyor ama 5. vitesle hızlı giderken sağa dönmeye çalıştığımda çok hafif direksiyon dönüyor ve bariyere giriyorum. YouTube'da baktığıma göre drift ayarı diye bir şey varmış 3. parti programlar indirip yapılabiliyormuş. Bende uğraşmak istemedim bazıları o program yüzünden crash hatası alıyorlarmış. Ben direkt iade ettim :)
O oyunun fiziğinden dolayı. Bende olan normal bir şey.

Hocam önerileriniz için teşekkürler ancak hikayeli oyunlardan zevk almıyorum. Mordhau veya Factorio almak arasında kaldim. Neyi önerirsiniz? (Satisfactory yi bitirmeme az kaldı.)

Geri
Yukarı