Steam sonbahar indirimlerinde ne alacaksınız?

Oynadığım tüm güncel oyunları aldım zaten. Şimdi topluca eski nostaljik oyunları alacağım. Dursunlar kütüphanede. Az oynamadık.

Ben de herkes tarafından çok övülen fakat bir türlü oynamadığım eski oyunları almayı ve oynamayı düşünüyorum. Zaten eski oyunlar oldukları için çoğunlukla 3TL ile 5TL arasında değişken fiyatları oluyor.

1 Ay önce Cyberpunk 2077 aldığım için oyunlara şu ara para vermeyi düşünmüyorum açıkçası zaten oynayacak bir sürü oyun var kütüphanede.

Ben de herkes tarafından çok övülen fakat bir türlü oynamadığım eski oyunları almayı ve oynamayı düşünüyorum. Zaten eski oyunlar oldukları için çoğunlukla 3TL ile 5TL arasında değişken fiyatları oluyor.
Aynen. Çerez parası. Arada can çekince sarıyor. Hemde emek karşılığı. Çoğunu aldım bir bunlar kaldı. Aklıma geldikçe ekliyorum.
1606000857732.png

Devil May Cry HD Collection, Bright Memory, Mortal Kombat 11, Burnout Paradise Remastered, Die Young, L.A. Noire, Kenshi ve State Of Decay 2 var aklımda. Hepsini almam büyük ihtimalle ama birkaçını seçip alırım.

Doom indirime girerse almayı düşünüyorum. Aynı şekilde RDR2 150 TL civarına pek düşeceğini düşünmüyorum fakat düşerse düşünmeden satın alırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı