Steam sonbahar indirimlerinden oyun önerisi

Who The Maestro?

Hectopat
Yer
Anywhere
Daha fazla  
Meslek
ÖğrenciLik İşleri
RDR Online'ı oynamak RDR 2 oynamış olmak zorunda mıyım? RDR Online'ı RDR2 bitirmeden oynarsam bir eksiği olur mu?
PES 2021 halihazırda sahibiyim. Arsenal Edition alırsam unutulmaz AN Serisi X 1 oyuncu verir mi?
BeamNG ya da Assetto Corsa hâla alınır mı?
Bannerlord alınır mı?
İndirimlerden oynaması zevkli oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

Devil May Cry,Deus Ex,Dishonored falan bunlara da bakabilirsin.Dishonored özellikle çok fena bir indirime girmiş.Kaçırma derim.

Sniper Ghost Warrior Contratcs 2, Sniper Elite 4, LOTR Shadow of mordor ve shadow of war oyunları 25TL bundle olarak alabilirsiniz. He ben bunları oynamadım ama bu dönemde satın aldım. SGW C2'yi oynuyorum şuan fazlasıyla beğendim. AC Odyssey ve RDR 2 'de aldım. RDR ve SGW bitince odyssey ve sniper elite ile devam edip, LOTR'larla bitireceğim aldıklarımı :D

RDR Online'ı oynamak RDR 2 oynamış olmak zorunda mıyım? RDR Online'ı RDR2 bitirmeden oynarsam bir eksiği olur mu?
PES 2021 halihazırda sahibiyim. Arsenal Edition alırsam unutulmaz an serisi X 1 oyuncu verir mi?
BeamNG'ya da Assetto Corsa hâla alınır mı?
Bannerlord alınır mı?
İndirimlerden oynaması zevkli oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

RDR2 hikayesini oynayıp bitirdim Online oynamadım ama gördüm birkaç sefer eğer hikaye oyamassan bir eksiğin olacağını düşünmüyorum. Online'yle alakasız olarak oynamanı kesinlikle önerirm tam bir başyapıt.

Yeni konular

Geri
Yukarı