Steam sunucuları çöktü mü?

Hashtag

Hectopat
Daha fazla  
Dün gece CS:GO oynarken bir anda ben dahil tüm oyuncuların skinlerini görememeye başladım. Satın alma penceresinde gözüküyordu lakin ne kendi skinlerim ne de başkalarının skinleri oyun içinde gözükmüyordu. Öyle ki, USP kullandığım ve satın alma ekranında da USP gözüktüğü halde, AT'de el başladığında veya satın alma menüsünden USP'yi seçtiğimde elime yine de P2000 geliyordu. Ardından kişilerin profillerine girememeye başladım. Kısa süre sonra oyundan attı, tekrar girmeye çalışırken hata aldım. Bütünlük doğrulama yaparsam düzelir diye düşündüm, bu sırada Just Cause 2 oynayayım dedim. Açmaya çalıştığımda bu sefer Bellek hatası verdi.[85 GB boş alanım var.] Onun da bütünlük doğrulamasını yaptım ardından JC2'ye girip oynadım. CS:GO'yu deneyeyim dedim, açıldı lakin maç bulmaya çalıştığımda CS:GO ağına bağlanıyor uyarısı almaya başladım. Vazgeçip rozet birleştireyim dedim, kart satın almaya çalışırken bir türlü sayfa yüklenmiyordu. Şu an belki düzelmiştir diye girdim lakin Steam kendini otomatik olarak çevrimdışı başlattı. Üstüne, dün satın almaya çalışırken uyarı verdiği kartların bir kısmını kendiliğinden satın almış. Şu an başka kart satın almaya çalıştığımda yine bir hata oldu gibi bir uyarı alıyorum. Üstelik CS:GO envanterim de yüklenmiyor. Şu an Steam sunucularında sıkıntı mı var? Yoksa benim İnternetim son nefesini mi veriyor?

Her salı günü steam, serverlarına servis yapar. Bu yüzden salı akşamları sunucular biraz sıkıntılı olabiliyor. Şu an ise CS:GO kullanıcı envanterleri critical durumda.
Steam ile ilgili bir problem olursa alttaki siteden bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı