Steam Support ile Nasıl İletişime geçilir

KeremB

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler, ben stranded deep aldım fakat oyun da yapabilecek hiç bir şey yok ve oyun anlamadığım bir şekilde kasıyor. Bende iade etmek istiyorum fakat steam support ile nasıl iletişime geçecegimi bilmiyorum.

1.Steam support ile nasıl iletişime geçerim ?
2.Türkçe destek veriyorlar mı ?

Bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Buradan ulaşabilirsiniz. Sıkıntınıza uygun kategoriye girerek sorununuzu anlatabilirsiniz
2.Türkçe yazıyorum. İngilizce yazıyorlar her defasında.

benim mobil ödeme ile ilgili bir sıkıntım vardı ingilizcem iyi değil ama şu şekilde bir mail attım sürekli tanımsız hata veriyordu

hi steam authorized's i have a big problem on a steam i cant use mobile payment to add money in a steam there always says this problem: undefined error please help me i live in turkey and i use turkcell
THANKS
Cüneyt Göğüş

merhaba steam yetkilileri benim steamda büyük bir sıkıntım var mobil ödeme kullanamıyorum steame para eklerken hep şu sorunu veriyor: tanımsız hata lütfen yardım edin türkiyede yaşıyorum turkcell'i kullanıyorum
teşekkürler
Cüneyt Göğüş

steam destek mail adresi: [email protected]

Son düzenleme:
benim mobil ödeme ile ilgili bir sıkıntım vardı ingilizcem iyi değil ama şu şekilde bir mail attım sürekli tanımsız hata veriyordu

hi steam authorized's i have a big problem on a steam i cant use mobile payment to add money in a steam there always says this problem: undefined error please help me i live in turkey and i use turkcell
THANKS
Cüneyt Göğüş

merhaba steam yetkilileri benim steamda büyük bir sıkıntım var mobil ödeme kullanamıyorum steame para eklerken hep şu sorunu veriyor: tanımsız hata lütfen yardım edin türkiyede yaşıyorum turkcell'i kullanıyorum
teşekkürler
Cüneyt Göğüş

steam destek mail adresi: [email protected]

Dostum mail attığın adreste ne yazıyor birde onu türkçeye çevirseymişsin sorunu çözermişsin.
No Reply - Geri cevap yazılamaz.
Yani bu adrese geri cevap yazamazsın çünkü bu bir bilgisayar üzerinden yollanmıyor sunucu otomatik atıyor.

2 saat oynama süresi ve satın alımı 2 haftayı geçtiyse bence boşuna uğraşmayın iade almazlar verecekleri cevaplarda aşşağı yukarı belli.

Konuyu yeniden açıyorum steam hesabım çalındı bir mesaj geldi cs-go bıçak kazandınız diye küçük kardeşim de linke basıp hesap bilgileriyle giriş yapmış normalde steamcommunity.com olması gerekiyor orijinal site ama gelen mesajda http://steamcomnunitly.com/ yazıyor 1 harf değişik bunu da anlamamış site şuan kapalı zaten bunun için iletişime geçmem lazım discord hesabımda hala bağlı gözüküyor yani profilime basınca hesabım gözüküyor hatta şuan bilgisayarımda euro truck simulator 2 yüklü o hesabımdan ama hesaptan çıkartıkkları için şuan ortada bir steam hesabım yok yani yüklü olan emek verdiğim oyuna da giremiyorum adamlar kayıtlı mail falan hep değiştirmişler insan kendi başına gelince hem üzülüyor hem de çok sinirleniyor bunu steam desteğe ekran görüntüsüyle falan detaylı anlatmam lazım ama nerden ulaşabileceğimi hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Konuyu yeniden açıyorum Steam hesabım çalındı bir mesaj geldi CS:GO bıçak kazandınız diye küçük kardeşim de linke basıp hesap bilgileriyle giriş yapmış normalde steamcommunity.com olması gerekiyor orijinal site ama gelen mesajda http://steamcomnunitly.com/ yazıyor 1 harf değişik bunu da anlamamış site şu an kapalı zaten bunun için iletişime geçmem lazım Discord hesabımda hala bağlı gözüküyor yani profilime basınca hesabım gözüküyor hatta şu an bilgisayarımda Euro Truck Simulator 2 yüklü o hesabımdan ama hesaptan çıkartıkkları için şu an ortada bir Steam hesabım yok yani yüklü olan emek verdiğim oyuna da giremiyorum adamlar kayıtlı mail falan hep değiştirmişler insan kendi başına gelince hem üzülüyor hem de çok sinirleniyor bunu Steam desteğe ekran görüntüsüyle falan detaylı anlatmam lazım ama nereden ulaşabileceğimi hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. ÇALINAN HESABIM:Steam Community :: cetbugra

Yeni konular

Geri
Yukarı