Çözüldü Steam takasında 26 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gabe Newell

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Steam'de belirli bir kişiye takas gönderdim ve karşıda ki kişi takası kabul etmeye çalışırken "*** ile takas yapamazsınız. (26)" hatası aldı. Farklı kişilerle denediğimde bu sorunla karşılaşmadım. Nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
O kişinin takas banı olması muhtemel.
Sanmam aynı kişi bir kaç gün önce bir başkasıyla başarılı bir takas gerçekleştirdi.
Hangi oyunda takas yapmaya çalışıyorsunuz?
CS:GO'da takas yapmaya çalışıyorum.

Konuya cevap gelmeyince Steam Destek'e yardım talebi yolladım. Eğer bir cevap gelirse bilgilendireceğim.

———————————————————————————

Steam Destek’ten mesaj geldi. CS:GO eşyası takas etmeye çalıştığımdan dolayı sorunun CS:GO’da an itibarıyla yaşanan ekonomi sorunu ile ilgili olduğunu söylediler. Sorun düzenlene kadar biraz beklemek gerekiyor.
O kişinin takas banı olması muhtemel.
Sanmam aynı kişi bir kaç gün önce bir başkasıyla başarılı bir takas gerçekleştirdi.
Hangi oyunda takas yapmaya çalışıyorsunuz?
CS:GO'da takas yapmaya çalışıyorum.

Konuya cevap gelmeyince Steam Destek'e yardım talebi yolladım. Eğer bir cevap gelirse bilgilendireceğim.

———————————————————————————

Steam Destek’ten mesaj geldi. CS:GO eşyası takas etmeye çalıştığımdan dolayı sorunun CS:GO’da an itibarıyla yaşanan ekonomi sorunu ile ilgili olduğunu söylediler. Sorun düzenlene kadar biraz beklemek gerekiyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı