Steam tamamladığım başarımı vermiyor

Rieuxx

Hectopat
Daha fazla  
Faster than light oynarken sector 5'e ulaş, teknofobi, sector 8'e ulaş vs. gibi başarımları açtım. Oyun içinde başarımı verdi ama Steam başarımı vermedi. Sebebi bunları kolay modda yapmış olduğum için mi?

Oyun Steam'den mi açtın Launcher'dan mı? Ori and the Blind Forest'ta böyle bir şey başıma gelmişti.

Olabilir, bazen oyunlar o şekilde şartlar koyabiliyor işte normal zorluk altında yaptığın başarımlar sayılmayabiliyor. FTL'yi steam üzerinden oynamadığım için bilmiyorum.

Oyun Steam'den mi açtın Launcher'dan mı? Ori and the Blind Forest'ta böyle bir şey başıma gelmişti.

İki türlüsünü de denedim vermedi.

Olabilir, bazen oyunlar o şekilde şartlar koyabiliyor işte normal zorluk altında yaptığın başarımlar sayılmayabiliyor. Ftl'yi Steam üzerinden oynamadığım için bilmiyorum.

İşte evet koyuyor ama başarımda normal modda yapılmalı falan yazması lazım ya yok o. Ben bir de normal modda deneyeyim en iyisi.

Bu durumda destek bir şey yapamayabilir. Sam indirip o başarımı alabilirsiniz, bir sorun çıkmaz. Nasıl olsa yaptı diyorsunuz.

Normal seviyede bitirmeyi deneyeyim olmazsa dediğinizi yaparım teşekkürler.

Bu durumda destek bir şey yapamayabilir. Sam indirip o başarımı alabilirsiniz, bir sorun çıkmaz. Nasıl olsa yaptı diyorsunuz.

Yahu normalde de yaptım vermedi sector 5 başarımını. Bu hep böyle mi olacak bu oyunda ya sam indirsem ban yemem değil mi? Oyun içinde görevi bitirdikçe açacağım başarımı.

Son düzenleme:
Normal seviyede bitirmeyi deneyeyim olmazsa dediğinizi yaparım teşekkürler.

Yahu normalde de yaptım vermedi sector 5 başarımını. Bu hep böyle mi olacak bu oyunda ya sam indirsem ban yemem değil mi? Oyun içinde görevi bitirdikçe açacağım başarımı.
Çok da emin ve bilmiş konuşmak istemem ama 8 yıldır falan steam kullanıyorum başarım programıyla steamde bir ceza almayı geç VAC sistemi koruması olmayan oyunlarda hile yapmanı bile umursamıyor steam. Ceza alacağınızı düşünmüyorum. Ayrıca arkadaşım tüm oyunlarda tüm başarımları kazandı hem de öyle tespit etmesi zor bir şey değil bu biz bile bakınca görebiliyoruz steamin dünden haberi vardır. 160 Başarımın hepsini aynı saat aynı saniyede almak doğal olarak mümkün değil istese anında yasaklayabilir hesapları steam bir çok böyle profil gördüm. Sen sadece 1 başarım açacaksın bence gönlün rahat olabilir.

Çok da emin ve bilmiş konuşmak istemem ama 8 yıldır falan Steam kullanıyorum başarım programıyla Steam'de bir ceza almayı geç VAC sistemi koruması olmayan oyunlarda hile yapmanı bile umursamıyor Steam. Ceza alacağınızı düşünmüyorum. Ayrıca arkadaşım tüm oyunlarda tüm başarımları kazandı hem de öyle tespit etmesi zor bir şey değil bu biz bile bakınca görebiliyoruz Steam'in dünden haberi vardır. 160 başarımın hepsini aynı saat aynı saniyede almak doğal olarak mümkün değil istese anında yasaklayabilir hesapları Steam birçok böyle profil gördüm. Sen sadece 1 başarım açacaksın bence gönlün rahat olabilir.

Tamamdır tavsiyenizi okuduktan sonra uyguladım bu durumda olan 4 başarıma falan. Teşekkür ederim açtıkça devam ederim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı