Steam Team Fortress hesaba ekle derken "Bu ürünü hesabınıza yüklerken hata oluştu" hatası

Lukerno

Decapat
Valve Complete pack satın almıştım ancak içinde Team fortess yüklenmemiş. Hesaba ekle butonuna basıyorum. Hata veriyor bu sorunu nasıl çözerim?

Opera Anlık Görüntü_2022-12-07_203847_store.steampowered.com.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır aynı bu, değişmiyor. Orange Box paketini alınca gidiyor demişti bir arkadaşım.

Team Fortress 2 zaten bedava değil mi? Ana sayfasından ekle deyince hesaba eklenmiyor mu?
Yıllardır aynı bu, değişmiyor. Orange Box paketini alınca gidiyor demişti bir arkadaşım.
Muhtemelen ücretsiz oyun olduğu içindir.
Hesaba ekleye basınca hata veriyor. Üstten oyunu oynaya basınca oyun kütüphaneye oyun ekleniyor yüklemeye başlıyor ancak yükleme işlemini iptal edince kütüphaneden siliniyor. Ücretsiz bir çok oyunum var.Hepsi kütüphanem de duruyor.Hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım forumda da bu konuyla ilgili hiç yazı yok. O durum durum hakkında önerisi olan var mı?

@Lukerno Fazla irdelemeyin, bende de aynı bu şekilde. Endişe edecek bir durum yok.

Dediğim gibi, Orange Box sürümü satın alınınca bu seçeneğin ortadan kalktığını söylemişti bir arkadaşım. İndirim döneminde 19 lira civarına düşüyor, alıp deneyebilirsin sen de.

Geri
Yukarı