Steam topluluk kuralları ihlali

Öncelikle yaptığın suç.
Kartı bir tek sen kullanmadın büyük ihtimale bilgiler sana kadar geldiğine göre ve çekilen miktar çoksa sorun olur gibi.
Kartın sahibi TC vatandaşı ise şikâyetçi olma durumunda soruşturma açılabilir ve bir kaç yıl mahkemeye gidersin en kötü senaryoda.
olmaz ise bir daha bulaşma cidden başın yanar dolandırıcılıktan artı Steam hesabı gg açılmaz bir daha.
Yaptığımın Suç Olduğunu Biliyorum. Düzgün Bir Şekilde Açıklamışsınız. Teşekkürler
Öncelikle başına bir şey gelmez o konuda ödemeyi geri aldıkları için mahkemeye bile verseler kazanamazlar.
Yaptığın işe teşvik etmek istemem ama bunu yapacaksan bile kendi hesabında denemezsin be canım kardeşim kötü ama akılda kalıcı bir tecrübe olmuş 😁.
Yapacaksan da önlemini alıp yaparsın malum millet cirit atıyor ortalıkta gördüğün gibi, yani millete yanlış örnek olmamak adına yol da göstermiyorum.

Aman Hocam. Açıkçası Birdaha Asla Kullanmayı Düşünmüyorum. Sağ olun Ama Biraz Rahatlattığınız için

Yaptığımın suç olduğunu biliyorum. Düzgün bir şekilde açıklamışsınız. Teşekkürler.

Aman hocam. Açıkçası birdaha asla kullanmayı düşünmüyorum. Sağ olun ama biraz rahatlattığınız için.

Çok da takılma, kendi tanıdığım insanlar skin dolandırıcılığı yapıyorlardı hesabı takas banı yediğinde (5-6 yıl önce) 15-20 bin liralık skin vardı kendisine bir şey yapmadılar sadece hesabı takasa ve alışverişe kapattılar.

O kadar uzun yıllı ve içerisinde miyonlarca oyun olan bir hesaba 50tl yüklemek için riske girmek nasıl bir seviye? Ben şahsen sırf hesabım için en istediğim oyun olsa bile paramın olmasını beklerdim. Param olunca hemen alırdım. Yaptığınız çok düşüncesiz umarım tekrarlamazsınız.

Hayır. Cüzdan kodunu aldıktan 2 dakika sonra.

Hapse girme gibi bir durum olabilir mi?

Kanka ne yaptın sen ya ben sürekli internetten kod vb kullanıyordum. + olarak hapis vb bu tür şeyler için olmaz zaten site sana vermiş sen adamdan çalmıyorsun yani suç duyurusu bile olunmaz o kadar söyleyeyim. Boşuna hiç ettin hesabı.

Kanka ne yaptın sen ya ben sürekli internetten kod vb kullanıyordum. + olarak hapis vb bu tür şeyler için olmaz zaten site sana vermiş sen adamdan çalmıyorsun yani suç duyurusu bile olunmaz o kadar söyleyeyim. Boşuna hiç ettin hesabı.

Sen kullandığın kodları çalıntı kredi kartı ile mi alıyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı