Steam topluluk pazarını kullanamıyorum

ogata97

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aynı bilgisayardan girmeme rağmen 1 hafta içinde 4 5 defa farklı bilgisayardan girme uyarısı aldım. Hotmail ime gelen kod larla girdim steame neyse dün silah skini alıcaktım. Topluluk pazarına girdim ancan alış veriş yapamıyorum şu hata var :
Kod:
The Market is unavailable for the following reason(s):
It appears you've made a valid purchase on the Steam Store, but it's not 30 days old yet.
You are logging into The Market from a device that has not been protected by Steam Guard for 7 days.
Yakın zamanda Steam Guard'ı devre dışı bıraktınız. Eşyalarınızı olası izinsiz hesap erişiminden korumak için, Steam Guard etkinleştirildikten 15 gün sonra Steam Takas ve Steam Topluluk Pazarı kullanılamayacaktır
Kullanımınızı engelleyecek başka bir durumun oluşmayacağı varsayılırsa, Topluluk Pazarı'nı 27.12.2014 06:16:41 tarihinde kullanabileceksiniz. Böyle diyor ancak sadece 1 . si doğru diğerlerini uygulamadım lütfen yardmcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrulama koduyla giriş yapsan da farklı bilgisayardan girdiğin zaman Steam sorun çıkartıyor. Aynısı bende de olmuştu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı