Steam Ücretsiz Random Key Alma Rehberi

Merhabalar, bugün sizlere hem çekiliş yapabileceğiniz, hem de Steam oyun kütüphanenizi genişletebileceğiniz Steam Random Key kodları veren mobil bir uygulama göstereceğim. Başlamadan şunu söylemek isterim ki Android 10 sürümüne sahip cihazlarda kesin olarak çalışıyor ancak diğer Android sürümleri, IOS cihazlar ve Emülatörler hakkında hiçbir fikrim yok (çalışma olasılığı yüksek ancak denemedim). Ayrıca yazdığım rehberi hiç atlamadan okumanız ve adım adım uygulamanız gerekmektedir, yoksa çalışmayabilir. Hadi başlayalım:

1. Öncelikle iki tane uygulama indirmeniz gerekmektedir;
Android için GiftCode: GiftCode - Free Game Codes - Apps on Google Play
Android için Auto Clicker (Benim verdiğim linktekini indirmeniz gerekmektedir, diğer auto clickerlar hata verebiliyor): Auto Clicker - Apps on Google Play

2. Uygulamaları indirdikten sonra GiftCode uygulamasına Google hesabınız ile giriş yapınız. Bu adım ilerlemenizin kaybolmaması için önemlidir.

3. Auto Clicker uygulamasını açın ve etkinleştirme tuşlarına basıp orada çıkan menülerden izin verin.

4. İzinleri verdikten sonra sağ üstte bulunan ayarlar tuşuna tıklayın ve oradan simge boyutu olarak en küçüğü seçin. Bu Auto Clicker'ın istemediğimiz yerlere tıklamaması için önemlidir.
1606211133337.png
1606211163178.png


5. Ardından tekrar GiftCode uygulamasını açıyoruz ve sol taraftaki Auto Clicker'a ait olan kutucukta bulunan artı tuşuna 4 kere basarak 4 tane yuvarlak elde ediyoruz, ve bunları benim yerleştirdiğim yerlere yerleştiriyoruz (4 tane olmasının sebebi çıkacak reklamları kapatmak):
1606211044084.png


6. Şimdi Auto Clicker'ı başlatıyoruz. Sistemimiz tıkır tıkır işliyor ve bu şekilde hızlıca sağ üstteki para biriminden kazanıyoruz. Böylece uygulamanın mağzasından Steam Random Key, PUBG Mobil UC vb. çeşit çeşit kodları ücretsiz bir şekilde alabiliyoruz.

Ancak kurduğum sistemin şöyle sıkıntıları var:
- Bu sırada cihazı kullanamazsınız,
- Cihazı arada bir kontrol etmeniz gerekmektedir. Kurduğum sistem çıkacak olan reklamların %70'ine dayanıklıdır. Bu yüzden Auto Clicker reklamlara tıklayabiliyor. Ancak bununla uğraşmak istemiyorsanız 2 TL civarı bir fiyat ile reklamları kaldırabiliyorsunuz.

Not: Sayın moderatörler, lütfen konuyu kilitlemeyin ki sorusu olanların sorularını cevaplayabileyim. Yardımcı olabildiysem beğenirseniz çok memnun olurum, teşekkürler... (Bu arada biraz amatörce olabilir bu ilk rehberim.)
 

Sevimli Tilki

Centipat
Katılım
13 Temmuz 2020
Mesajlar
358
Çözümler
1
Merhabalar, bugün sizlere hem çekiliş yapabileceğiniz, hem de Steam oyun kütüphanenizi genişletebileceğiniz Steam random Key kodları veren mobil bir uygulama göstereceğim. Başlamadan şunu söylemek isterim ki Android 10 sürümüne sahip cihazlarda kesin olarak çalışıyor ancak diğer Android sürümleri, iOS cihazlar ve emülatörler hakkında hiçbir fikrim yok (çalışma olasılığı yüksek ancak denemedim). Ayrıca yazdığım rehberi hiç atlamadan okumanız ve adım adım uygulamanız gerekmektedir, yoksa çalışmayabilir. Hadi başlayalım:

1. öncelikle iki tane uygulama indirmeniz gerekmektedir;
Android için giftcode: GiftCode - Free Game Codes - Apps on Google Play
Android için Auto clicker (benim verdiğim linktekini indirmeniz gerekmektedir, diğer Auto clickerlar hata verebiliyor): Auto Clicker - Apps on Google Play

2. uygulamaları indirdikten sonra giftcode uygulamasına Google hesabınız ile giriş yapınız. Bu adım ilerlemenizin kaybolmaması için önemlidir.

3. Auto clicker uygulamasını açın ve etkinleştirme tuşlarına basıp orada çıkan menülerden izin verin.

4. izinleri verdikten sonra sağ üstte bulunan ayarlar tuşuna tıklayın ve oradan simge boyutu olarak en küçüğü seçin. Bu Auto Clicker'ın istemediğimiz yerlere tıklamaması için önemlidir.
Eki Görüntüle 748720 Eki Görüntüle 748722

5. ardından tekrar giftcode uygulamasını açıyoruz ve sol taraftaki Auto Clicker'a ait olan kutucukta bulunan artı tuşuna 4 kere basarak 4 tane yuvarlak elde ediyoruz, ve bunları benim yerleştirdiğim yerlere yerleştiriyoruz (4 tane olmasının sebebi çıkacak reklamları kapatmak):
Eki Görüntüle 748717

6. şimdi Auto Clicker'ı başlatıyoruz. Sistemimiz tıkır tıkır işliyor ve bu şekilde hızlıca sağ üstteki para biriminden kazanıyoruz. Böylece uygulamanın mağzasından Steam random Key, PUBG Mobile uc vb. çeşit çeşit kodları ücretsiz bir şekilde alabiliyoruz.

Ancak kurduğum sistemin şöyle sıkıntıları var:
- Bu sırada cihazı kullanamazsınız,
- Cihazı arada bir kontrol etmeniz gerekmektedir. Kurduğum sistem çıkacak olan reklamların %70'ine dayanıklıdır. Bu yüzden Auto clicker reklamlara tıklayabiliyor. Ancak bununla uğraşmak istemiyorsanız 2 TL civarı bir fiyat ile reklamları kaldırabiliyorsunuz.

Not: Sayın moderatörler, lütfen konuyu kilitlemeyin ki sorusu olanların sorularını cevaplayabileyim. Yardımcı olabildiysem beğenirseniz çok memnun olurum, teşekkürler... (Bu arada biraz amatörce olabilir bu ilk rehberim.)

İşe yarıyor mu emin olamadım. Aldığın anahtarların bir kanıtı var mı veya bir kanıt niteliğinde herhangi bir şey.
 
Yukarı