Kapalı Steam üzerinde istediğiniz ürüne ekstra %20 indirim!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alonedavar

Hectopat
Makaleler
3
Bakiye tükenmiştir. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Nasıl yapıyorsunuz ve neden yapasanız böyle bir şey?

Merhaba, Steam üzerinde satılan istediğiniz herhangi bir oyun veya programı o anki fiyatı üzerinden ekstra %20 indirimli olarak size gönderebilirim. Alacağınız şeyin o an zaten indirimde olması vs. önemlş değil, o an ekranınızda kaç TL yazıyorsa o rakama ekstra olarak %20 indirim alacaksınız."şu kaç TL olur gibi sorular sormazsanız memnun olurum" indirim oranı sabit ve pazarlıksız şekilde %20'dir. O anki Steam fiyatı ne ise, 0.8 ile çarparsanız ödeyeceğiniz miktar çıkar. Alışverişler minimum 20TL. Ödeme yöntemi: Papara, Enpara, iş, ziraat, Akbank - Havale/EFTGüncel bakiye: 100.97 TL.

İlgilenen arkadaşlar Discord veya Steam adreslerini yorum olarak bırakabilirse kısa süre içerisinde iletişim sağlarım. Referanslarım da mevcuttur.

Direkt bir ithamda bulunmadan, dolandırıcı olduğunuzu düşünüyorum. Referanslarınızı buraya atarsanız düşünebiliriz?

Biraz mantıksız dediğiniz. Kimse kimseye babasının hayrına %20 indirim yapmaz eğer çok iyi kalpli biri değilseniz.

Önceki satış ilanlarına bakarsanız %30'dan bile sattığımı görebilirsiniz.
Direkt bir ithamda bulunmadan, dolandırıcı olduğunuzu düşünüyorum. Referanslarınızı buraya atarsanız düşünebiliriz?

Dolandırıcı değilim hocam ama tabii ki güvenmemekte haklısınız. Referans olarak forumdan gösterebileceğim @Carlsberg vardır. Diğer referanslarım Steam üzerindendir ve hediye atma geçmişimi gösterebilirim. Daha önce de yaptım bu işi yani.
Önceki satış ilanlarına bakarsanız %30'dan bile sattığımı görebilirsiniz.

Dolandırıcı değilim hocam ama tabii ki güvenmemekte haklısınız. Referans olarak forumdan gösterebileceğim @Carlsberg vardır. Diğer referanslarım Steam üzerindendir ve hediye atma geçmişimi gösterebilirim. Daha önce de yaptım bu işi yani.

Bir iletişim adresi birakırsanız daha detaylı konuşabiliriz. Teşekkürler.

Hocam dolandırıcı olacağını hiç sanmıyorum.(tabii ki olabilir ama mantığını açıklayayım olayın anlamadıysanız.)
Steam bakiyesini Steam'den kartınıza çekemiyorsunuz skin alıp ByNoGame gibi sitelerde satıp parayı çekmeniz lazım bu da uzun zahmetli ve çok ücret alıyor %30 gibi bir şey olması lazım genel olarak.
Arkadaş da elindekini nakite çevirmek istiyor daha karlı yoldan anladığım kadarıyla.

Biraz mantıksız dediğiniz. Kimse kimseye babasının hayrına %20 indirim yapmaz eğer çok iyi kalpli biri değilseniz.
Yapabilir daha önce %30'dan fazla indirim yaptığımı hatırlıyorum.

@poorfredo
Benden oyun satın almayı düşünüyordunuz ama bakiyem bitti. Yardımcı olmak amaçlı etiketledim arkadaş ile bir alakam yok. Eğer düşünürseniz tabi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı