Steam üzerinde Witcher ve Cities Skylines alınır mı?

Dediğiniz iki ifade benim için çelişiyor. Ya ilk iki oyunu da alabiliyorum ya da sadece 3. oyunu GOTY olarak alabiliyorum 😀
Sizce hangisi ?

O zaman Cities Skylines oyununu alıyorum. Witcher konusunda daha karar veremedim.

Bir sorum daha olacak. Cities Skylines oyunu korsan olarak oynanabiliyor mu ? Kendim için sormuyorum.
Oynanır sanırım. Bu arada alamayacaksanız ilk iki oyunu boşverebilirsin. Zaten 1 lira canım. Kasa falan satıp da alabilirsin. :D

Dediğiniz iki ifade benim için çelişiyor. Ya ilk iki oyunu da alabiliyorum ya da sadece 3. oyunu GOTY olarak alabiliyorum 😀
Sizce hangisi ?

O zaman Cities Skylines oyununu alıyorum. Witcher konusunda daha karar veremedim.

Bir sorum daha olacak. Cities Skylines oyunu korsan olarak oynanabiliyor mu ? Kendim için sormuyorum.
3. Oyunu GOTY olarak al

Sonucu yazayım bari. İki oyunu da indirim bittiği için kaçırdım. Sonra karantina günlerinde sıkılıp denemek için Cities Skylines oyununu korsan olarak indirdim ve beğendim. Sonra satın almaya karar verdim ve indirim beklerken oyuna Origin üzerinden zaten sahip olduğumu öğrendim 😂

Simcity oyununa rakip çıkan bu oyunun Origin üzerinde olduğunu bilmiyordum tesadüfen gördüm. Saçma bir olay :D

Origin Basic üyeliğim var. Oyuna oradan sahibim. Onu belirteyim.

Witcher oyununu ise şimdilik alamasam da yine 20 lira bandına düştüğü zaman alacağım :D

Geri
Yukarı