Çözüldü Steam üzerinden Akbank kartıyla oyun alırken hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elvis89

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba Steam üzerinden FIFA23 oyununu almak istiyorum ama ödeme yöntemine Akbank (BoaCompra) seçeneğini tıkladığımda "an itibarıyla bu ödeme metodu ile gerçekleştirilen alımları işleyemiyoruz" diye uyarı yazısı çıkıyor. Kredi kartım yok, ben bu oyunu nasıl satın alacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kartınızın üstünde VISA logosu mu yoksa MasterCard logosu mu mevcut? Steam, BoaCompra ile ödemeleri Türkiye'de kullanmıyor. BoaCompra olmayan VISA ya da MasterCard'ı seçip oyunu satın alabilirsiniz.
Cevap için teşekkür ederim. Karta para yüklemem lazım şu an içerisindeki miktar oyunu almam için yeterli değil. Ama cevabınız beni rahatlattı.

Kart komisyon alıyor mu peki? Oyun tutarı kadar para eklesem yeterli olur mu yoksa fazladan 50-100TL de yükleyim mi karta?

Oyun ne kadarsa o kadar alıyor.

Cevap için teşekkür ederim. Karta para yüklemem lazım şu an içerisindeki miktar oyunu almam için yeterli değil. Ama cevabınız beni rahatlattı.

Kart komisyon alıyor mu peki? Oyun tutarı kadar para eklesem yeterli olur mu yoksa fazladan 50-100TL de yükleyim mi karta?

Para yatırmada Akbank ATM'sinden yaptırırsan komisyon almaz.

Geri
Yukarı