Steam üzerinden aldığım Movavi video Suite kütüphanede görülmüyor

poweryiğit

Decapat
Steam üzerinden Movavi video Suite aldım ama kütüphanede yok hiçbir şekilde bulamadım. İlk defa Steam üzerinden program aldım. Yardım edebilir misiniz? Konuyu nereye açacağımı bilemedim.
Steam'e ticket atmak istiyorum ama onu da atmıyor.
"Steam Destek'e yardım isteğiniz gönderilirken bir sorun oluştu. Lütfen birkaç dakika bekleyip tekrar deneyin".

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinden Movavi video Suite aldım ama kütüphanede yok hiçbir şekilde bulamadım. İlk defa Steam üzerinden program aldım. Yardım edebilir misiniz? Konuyu nereye açacağımı bilemedim.
Steam'e ticket atmak istiyorum ama onu da atmıyor.
"Steam Destek'e yardım isteğiniz gönderilirken bir sorun oluştu. Lütfen birkaç dakika bekleyip tekrar deneyin".
Hocam kütüphane sekmesinde sadece oyunlar tikliyse gözükmez. Kontrol edip döner misiniz?

Kütüphanede, yazılımların veya oyunların görünüp görünemeyeceğini seçebiliyorsunuz.

Kutuphane.png

Hocam kütüphane sekmesinde sadece oyunlar tikliyse gözükmez. Kontrol edip döner misiniz?
Dün yazılımlar seçeneği yoktu şimdi bir kontrol edeyim hemen geri dönüş yapacağım.
Kütüphanede, yazılımların veya oyunların görünüp görünemeyeceğini seçebiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 631332
Dün yazılımlar seçeneği yoktu şimdi bir kontrol edeyim hemen geri dönüş yapacağım.
Yazılım yok seçemiyorum @Efe10 @unnamedington @Monolova
Üstteki arkadaşların dedikleri olmazsa mağazaya Movavi yazıp programın sayfasına girip oradan da açabilirsiniz.
Oradan denedim açılmıyor.
Oyunun sayfasından indirebildim dün olmuyordu ilginç çözüldü.

Dosya Ekleri

• yttr.png
    yttr.png
    291,2 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:

Yazılım yok seçemiyorum @Efe10 @unnamedington @Monolova

Oradan denedim açılmıyor.
Oyunun sayfasından indirebildim dün olmuyordu ilginç çözüldü.
Hocam kartınızdan para çekildi mi? mail yoluyla alındığına dair bir posta aldınız mı? Steam destek ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Stokları bitmiştir belki herkes aldıysa.. Birde hangi yöntemi kullandınız? bocompra falan var.

Hocam kartınızdan para çekildi mi? mail yoluyla alındığına dair bir posta aldınız mı? Steam destek ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Stokları bitmiştir belki herkes aldıysa.. Birde hangi yöntemi kullandınız? bocompra falan var.
Hocam steam cüzdandaki para ile aldim büyük ihtimalle bug filan oldu çünkü steam geceleğin çöktü ve hemen ardından aldım ama sorunu çözdüm. Yardımınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı