Çözüldü Steam üzerinden alınan Crysis1'e Türkçe seslendirme nasıl eklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

xbea

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Steam üzerinden Crysis1'e sahibim ancak oyun Türkçe seslendirmeye sahip değil. Ben bunu nasıl Türkçe yaparım? Ya da Steam CD key verdi, o key ile Origin üzerinden indirsem kullanabilir miyim? Bana yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Oyunçeviri'nin Türkçe yamasını kuracaksınız, Türkçe seslendirme ile birlikte geldiği belirtilmiş.

Steam üzerinden Crysis1'e sahibim ancak oyun Türkçe seslendirmeye sahip değil. Ben bunu nasıl Türkçe yaparım? Ya da Steam CD key verdi, o key ile Origin üzerinden indirsem kullanabilir miyim? Bana yardımcı olabilir misiniz?
Sağ tık yapıp ayarlardan dili Türkçe yap.

Artı -2 Eksi
Sağ tık yapıp ayarlardan dili Türkçe yap.
Crysis'in Steam sürümü doğrudan Türkçe dilini desteklemiyor.

1622814643577.png

Oyunçeviri'nin Türkçe yamasını kuracaksınız, Türkçe seslendirme ile birlikte geldiği belirtilmiş.

Oyun Çeviri'nin yaması değil o. Oyunun resmi dil dosyalarını bu şekilde sorun yaşayanlar için ekstra olarak paylaşmışlar.

CD Key'i Origin'de kullanınca Türkçe olarak indirip oynayabiliyorsun. Olmazsa Oyun Çeviri'nin paylaştığı bu yama ile Steam'den oynayın.

Çok teşekkür ederim hocam çözüm için 😇.
Oyun Çeviri'nin yaması değil o. Oyunun resmi dil dosyalarını bu şekilde sorun yaşayanlar için ekstra olarak paylaşmışlar.
Orijinal dosya olması sevindirdi açıkçası, bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim 😇.
CD Key'i Origin'de kullanınca Türkçe olarak indirip oynayabiliyorsun. Olmazsa Oyun Çeviri'nin paylaştığı bu yama ile Steam'den oynayın.
Hocam belki öyle yaparım yada ikisini de yaparım 😆. Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için 😇.
Bence de.

Geri
Yukarı