Steam VAC Ban Destek Yanıtı

Heroizen

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 2-3 hafta önce de konu açmıştım hile kullanmadığım halde VAC ban yemekle ilgili. Ban yediğim gün Steam desteğe başvurdum saniyesinde aşağıdaki hazır cevabı yolladılar. Ben daha çok normal bir çalışana ulaştırmak istiyordum ama böyle geçiştirdiler. Haftalardır geri dönüş bekliyorum ama yok. Yapabileceğim başka bir şey var mı beklemek dışında? İyi bayramlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    53,7 KB · Görüntüleme: 423
Nasıl yani ? Destek sistemin de Türkçe bilen çalışan mı var ? Geçen sene ağustos ayı bir olay ile ilgili mesaj attığım da Türkçe dil desteğimiz yok, farklı bir dil ile mesajınızı gönderin. Bu şekilde bir mesaj gelmişti. İngilizce olarak çözmüştüm sorunu. Yani, hazır mesaj olduğu için de Türkçe gönderilmiş olabilir.

Gelelim soruna... Ben daha önce yaşamadım, yaşamak da istemem VAC BAN sorunu. Her halde bir çözümü yok. Eğer hile kullandıysan burada vakit öldürme, derim. VAC BAN hesabı kurtarmak çok çok zor.

Zaten kullansam üstüne bu kadar gitmem oyun içinde overwatch tarafından yasaklandınız yazıyor profilde vac ban yazıyor garip bir mevzu olmuş açıkçası.

Steam desteğe mesaj yollamana gerek yok, kurallar ortada çünkü.

"VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışılamaz ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz.

Eğer bir VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiği tespit edilirse otomatik olarak kaldırılır."

Zaten kullansam üstüne bu kadar gitmem oyun içinde overwatch tarafından yasaklandınız yazıyor profilde vac ban yazıyor garip bir mevzu olmuş açıkçası.

Her iki sistem tarafından da hesabında hile kullanıldığı tespit edilmiş. Hata payı sıfır böylece.

VAC ban otomatik hile tespiti yapar ve overwatch'dan üstündür. Bu sebepten dolayı overwatch ban'ı VAC ban'a dönüştürülmüş.

Steam desteğe mesaj yollamana gerek yok, kurallar ortada çünkü.

"VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışılamaz ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz.

Eğer bir VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiği tespit edilirse otomatik olarak kaldırılır."

Her iki sistem tarafından da hesabında hile kullanıldığı tespit edilmiş. Hata payı sıfır böylece.

VAC ban otomatik hile tespiti yapar ve overwatch'dan üstündür. Bu sebepten dolayı overwatch ban'ı VAC ban'a dönüştürülmüş.
Dediklerinize katılıyorum. Bende forumlarda vs. görünce vac ban yiyenlere açmıştır hile diyip geçiyordum fakat başına gelince anlıyormuş insan. Hesabımı da kimseyle paylaşmadım şu zamana kadar. Nasıl oldu anlamış değilim.

Hem overwatch hem de VAC banladıysa başka bir açıklaması yok. Siz hile kullandınız demiyorum, fakat birileri bu hesapta hile kullanmış.

Diğer türlü imkanı yok böyle bir şeyin. Forumlarda dolananların ya çoğu yalan söylüyor ya da hesabını veya telefon numarasını paylaştığı için ban yiyor. Hepsinin yolu da sonuç olarak hileye çıkıyor.

VAC sisteminin yanlış banlama ihtimali çok düşük olsa da, sizin hesabınız iki farklı sistem tarafından yasaklanmış.

Kısacası o ban kalkmaz. Bunu da zaten attığınız görselden anlayabilirsiniz. Cevap vermemişler çünkü.

Eğer oyunun oynamasına engel olan dosyalarınız ya da virüsleriniz var ise VAC yemeniz normal çünkü bu oyunlara engel oluyor. Eğer Overwatch'tan ban yediysen haksız yere o zaman belki kaldırılma imkanı vardır. Ama kalkcağını pek sanmıyorum büyük ihtimal bilgisayarında oyuna engel olan bir dosya vardır ya da bi virüs vardır.

Cheat Engine
CCleaner vs. vs.

Gibi uygulamalar var mıdır kontrol eder misiniz?

İyi oyunlar ;)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı