Steam VAC Banlı Hesabın Telefon Numarasını Yeni Hesaba Eklemek

A.yagiz03

Decapat
Merhabalar, ben 135 gün önce CS:GO oyununda VAC ban yedim ve yediğim an telefon numaramı kaldırdım. Şu an başka bir Steam hesabım var, ben bu hesabıma VAC yiyen hesabımdan kaldırdığım numarayı girsem yeni hesabımda VAC yer mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam desteğe bu soruyu sordum. Ban yediğiniz esnada o numara hangi hesaplara bağlıysa o hesaplar ban yer demişlerdi.

2 yıl önce VAC yiyen hesabımda kullandığım numarayı ve her şeyi silip hesap kapatma talebinde bulundum. O esnada yine 2 yıl önce aldığım yeni hesaba o numarayı ekledim ve doğrulamasını yaptım. Herhangi bir sorun yok.

VAC mevzusu tamamen oyun dosyalarının taranmasıyla oluyor. Yani klavye mouse aldım VAC yedim, numara değiştirdim VAC yedim diye bir şey yok.

Son düzenleme:
Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler. Peki ben 2.hesabıma numarayı ekledim diyelim ilk hesabımda 83 tane oyun var güvenlik amaçlı aynı numarayı 2 hesaba da eklersem VAC yer miyim ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı