Steam VAC Banlı Hesap Diğer Hesabı Etkiler Mi?

C-Note

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda 2 Steam hesabı var. Birinci hesap benim kendi hesabım oyunlarım vs. orada ikinci hesap ise sadece PES 2020 oynamak için giriyorum ve ikinci hesapta CS:GO VAC Ban var. İki hesap arasında hiçbir şey ortak değil(tel. no, gmail vs.). Hesap benim bilgisayarımda ban yemedi oyun dosyalarım ve bilgisayarım temiz.Birinci hesapta CS:GO normal şekilde oynuyorum, ikinci hesap benim birinci hesabımı Vac yönünden etkiler mi?

CS:GO VAC ban dediğin şey sadece CS:GO'da geçerli değil.

VAC: Bir anti-hile yazılımı. Sen VAC tarafından hile yapıldığını tespit edilirse, VAC ile korunan hiç bir oyuna/sunucuya giremezsin.

Bunun dışında ortak paylaşınlarda da bir sorun yok, bir sıkıntı olmayacaktır.

VAC yasaklamasını sadece hileler (bir oyuncuya diğer oyunculara göre avantaj sağlaması için tasarlanan modifikasyonlar) tetiklemektedir. Steam Destek'ten böyle yanıt geldi. Yani hesaplar arası etkileşim olmayacağını anladım doğru mudur?
CS:GO VAC ban dediğin şey sadece CS:GO'da geçerli değil.

VAC: Bir anti-hile yazılımı. Sen VAC tarafından hile yapıldığını tespit edilirse, VAC ile korunan hiç bir oyuna/sunucuya giremezsin.

Bunun dışında ortak paylaşınlarda da bir sorun yok, bir sıkıntı olmayacaktır.

Etkiler. Şöyle diyelim. Sen hile kullandıysan (kuzenin de olabilir) yada cheat engine tarzı bir şey indirdiysen, oyun dosyalarına etki eden bu şey gene VAC ban yemeni tetikleyebilir. IP ban tarzı bir durum yok yada HWID'ni kara listeye almıyorlar. VAC yemenin sebebini biliyorsan tekrar yememek için o programı kaldırabilirsin.

Etkiler. Şöyle diyelim. Sen hile kullandıysan (kuzenin de olabilir) yada cheat engine tarzı bir şey indirdiysen, oyun dosyalarına etki eden bu şey gene VAC ban yemeni tetikleyebilir. IP ban tarzı bir durum yok yada HWID'ni kara listeye almıyorlar. VAC yemenin sebebini biliyorsan tekrar yememek için o programı kaldırabilirsin.
Yazdığımı tam okudunuz mu? Hesap benim bilgisayarda ban yemedi ve bilgisayarım yeni formatlandı sayılır korsan uygulama bile bilgisayarımda yok. Yani hiçbir şey indirmedim nasıl etkilesin. Eğer benim bilgisayarda yeseydi formatlardım.

Yazdığımı tam okudunuz mu? Hesap benim bilgisayarda ban yemedi ve bilgisayarım yeni formatlandı sayılır korsan uygulama bile bilgisayarımda yok. Yani hiçbir şey indirmedim nasıl etkilesin. Eğer benim bilgisayarda yeseydi formatlardım.
O halde hiçbir sorun olmaz içiniz rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı