Steam VAC'lı yan hesap ana hesabı etkiler mi?

Sefa Baseken

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim yan hesabımla ana hesabım aynı Steam Guard'a bağlı yan hesabımda CS:GO oynuyorum kesinlikle hile kullanmıyorum. Oldu ki yan hesabım VAC ban yedi ana hesabım da aynı telefon numarasına bağlı olduğu için otomatik olarak VAC ban yer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış anladıysam bağışlayın. Bir numarayı iki steam hesabınıza bağladınız ve bir hesabınız VAC yedi. Böyle bir durumda diğer hesabınızda VAC Ban yer.

V(A)C yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır.

Benim başıma geldi ikisi de ban yiyor hatta arkadaşım haberim olmadan hile kulllanmış Prime olmayan hesapta benim ana hesabımın da güven faktörü kırmızı olmuştu 1 hafta boyunca pazar da skin satıp para harcadım düzeltmek için ama VAC banı yiyince anladım diğer hesaptan olduğunu.

ana hesabım da aynı telefon numarasına bağlı olduğu için otomatik olarak VAC ban yer mi?

Yasaklamanın verildiği esnada telefon numarası hangi hesaba veya hesaplara bağlıysa, o hesaplar yasaklanır.

Yasaklama aldıktan sonra ise numarayı farklı bir hesaba eklemeniz sorun yaratmaz. Bunu da eklemek isterim.

Arkadaşlar benim yan hesabımla ana hesabım aynı Steam Guard'a bağlı yan hesabımda CS:GO oynuyorum kesinlikle hile kullanmıyorum. Oldu ki yan hesabım VAC ban yedi ana hesabım da aynı telefon numarasına bağlı olduğu için otomatik olarak VAC ban yer mi?

Yanlış anladıysam bağışlayın. Bir numarayı iki Steam hesabınıza bağladınız ve bir hesabınız VAC yedi. Böyle bir durumda diğer hesabınızda VAC ban yer.

V(a)C yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır.

O zaman yan hesabımdan kaldırıyorum Steam Guard'ı riske girmeye gerek yok yan hesabımda sadece CS:GO oynuyorum ana hesabımın gitmesini göze almaya gerek yok.

Geri
Yukarı