Satılık Steam ve Epic Games hesabı

277726

Hectopat
Makaleler
4

Steam hesabı​

Ekran Görüntüsü - 2021-01-28 12-22-45.png

Ekran Görüntüsü - 2021-01-28 12-21-54.png

5 senedir kulandığım hesabımı satıyorum.​
  • CS:GO(seçkin hesap),PUBG, FS19, Squad, Don't Starve Together, Party Panic, human: Fall flat,​
  • Witcher3(DLC'ler: Expension Pass, Hearts of Stone, Blood and Wine) ve Witcher2,​
  • ETS 2(iberia hariç tüm map DLC, kabin aksesuarları DLC, Türkiye ve Bulgaristan paint job DLC bulunuyor),​
  • Tom Clancy's Rainbow Six Siege-Deluxe Edition(bazı karakterler açık olan sürüm ve benim aldığım fazladan karakter de mevcut. Envanterde bazı skinler de var ama değerlerine çok bakmadım.),​
  • The Forest, Rust, Far Cry 4, CS 1.6, Garry's Mod.​
hesap link: Steam Community :: HESAP SATILIKTIR(Serif)
Alternatif: /id/Hypnoid0.​
Steam hesabında 16.31TL cüzdan bakiyesi bulunmaktadır.

Epic Games hesabı​

1612517800300.png

Screenshot_20210128_210617.png
Screenshot_20210128_210535.png
önemli güncelleme:

1. İki hesabıda birlikte satıyorum. Fiyat ikisinin toplam fiyatıdır. Hesapları ayrı satamıyorum çünkü steam hesabı ve epic games aynı ubisoft hesabına bağlı.
  2. Steam, Epic Games ve Ubisoft hesaplarının mail adresleri tek bir outlook.com hesabında toplanmıştır. Şu an hepsinin bağlı olduğu mail adresi, Epic Games şifresi, Ubisoft şifresi hesapları alan kişiye verilecektir.
  3. karşı taraf komisyonu ödemeyi kabul ederse oyunfor sitesinden satışı gerçekleştirebiliriz.
  4. İki hesabın birlikte toplam fiyat'ı: 500TL(İhtiyaçtan dolayı fiyatı 500TL'ye kadar indirdim.)

Son düzenleme:
Mail bilgilerini kendi üzerime alamadığım bir hesaba 550TL saymam açıkçası, kimse saymaz. Ne yapıp edip bulmaya çalışın derim.

Mail hesabımı ben kullanıyorum. Tabii isterseniz Steam, Ubisoft ve Epic Games hesaplarının mail adresileri değiştirebilirsiniz. Steam hesabının sanırım ilk mail tarzında bir sorunu var. Onu değiştirebilirsiniz ama ilk olarak girilen mail yani benim Outlook hesabımı ne yazık ki veremiyorum. İlk mail ile alakalı çok bir bilgim yok. Sanırım tam iyi açıklayamadığım için çoğu herkes üzgün, kızgın emojileri atıp konudan çıkıyor.

Tamamdır, yanlış anlaşılmayı düzeltmek istemiştim. İyi satışlar hocam.

Teşekkürler. Ben de neden herkes kızgın vb. emoji kullanıyor diye merak etmiştim. Açıkçası oyunlardan dolayı değeri çok yüksek diye öyle davranıyorlar sanmıştım ama demek ki nedenleri buymuş. Fiyatta da en düşüğe çektim zaten. Eğer siz yazıp cevap vermeseydiniz sanırım hesabı satmaktan vazgeçecektim.

Epic Games'te zaten satın aldıklarımın fiyatını yazdım. Bedava aldıklarımın parasını da istemiyorum. Steam oyunlarının hiçbiri de bedava değil.

İndirimle hepsi aynı fiyata alınır diye düşünüyorum.Epic hesabı 50 tl en fazla.Hadi olsun 70.Bu arada keşke fotoğraf atsaydınız.Saçma geldi böyle yazmanız bana.

Geri
Yukarı