Steam ve Epic Games Oyunlarını Yedekleme

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1'e geçerken Steam ve Epic Games oyunlarını Flash'a atsam indirmeme gerek kalır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam ayarlarından oyunları yedekle kısmı var. Oradan yedeklemelisin. Oyunu kurarken de aynı kısımda yedekten yükle olması lazım. O şekil tekrar yükleyebilirsin. Epic'i bilmiyorum bilen bir arkadaş varsa yazsın bende merak ettim.

Epic Games'te Steam'deki gibi yedekleme yok ama oyunların olduğu klasörü harici sürücene yedekle, format sonrası oyunları Epic'ten kurmaya başla %3 civarında kurulumları durdurup yedeklediğin dosyaları kurulum alanına bırakıp Epic'ten kurulumu devam ettirirsen dosya doğrulamaya geçecektir. min. download ile oyunları yeniden kurabilmiş olursun.

Epic Games'te oyunun logosunun hemen dibinde "3 nokta" işareti var, Oradan oyun dosya bütünlüğünü doğrulayabilirsiniz.

Steam'i @mar00n anlatmış.

SSD'si olmayabilir.

RAM'i az olabilir.

İşlemcisi az olabilir?
Epic Games'te oyunun logosunun hemen dibinde "3 nokta" işareti var, Oradan oyun dosya bütünlüğünü doğrulayabilirsiniz.

SSD'si olmayabilir.

RAM'i az olabilir.

İşlemcisi az olabilir?
Konuyu yine okumamışım :D :D, Technopatta Epic games oyun yedekleme videosu var ona bakın @Emzik, kusura bakmayın yanlış okumuşum konu başlığını atladım hemen.

Epic Games'te oyunun logosunun hemen dibinde "3 nokta" işareti var, oradan oyun dosya bütünlüğünü doğrulayabilirsiniz.

SSD'si olmayabilir.

RAM'i az olabilir.

İşlemcisi az olabilir?

Konuyu yine okumamışım :D :D, Technopat'ta Epic Games oyun yedekleme videosu var ona bakın @Emzik, kusura bakmayın yanlış okumuşum konu başlığını atladım hemen.

Aslına bakarsanız neden 8.1 olduğunu söyleyeyim: Win 7 yapayım dedim fakat onunda ömrü bitmiş. GTA V Win 10'da ne denediysem açılmadı. 8.1'de açılır diye yapmayı istiyorum.

Geri
Yukarı