Steam ve Epic Games Rainbow Six aynı hesaba alınabilir mi?

Maryo

Hectopat
Oyuna Steam üstünden sahibim Deluxe sürümüne ama Epic Games üstünden Operator Edition almak istiyorum çünkü karakterler ucuza geliyor ama ben bu ikisinin aynı hesaba entegre edebilir miyim? Aldığımda ve entegre olursa aldığım karakterlerin parası iade mi ediliyor?

Oyuna Steam üstünden sahibim Deluxe sürümüne ama Epic Games üstünden operator Edition almak istiyorum çünkü karakterler ucuza geliyor ama ben bu ikisinin aynı hesaba entegre edebilir miyim? Aldığımda ve entegre olursa aldığım karakterlerin parası iade mi ediliyor?

Maalesef Uplay hesabına geçtiği için kabul etmeyecektir.

Yo Steam'dan girdiğimde operator içeriği gözükür mü aynı Uplay hesabına bağlı olduklarında?
Steam üstünden gözükmesi saçma zaten.

Hayır hayır şimdi Uplay de bir adet oyun izni veriyor olması lazım zaten kütüphanenizde varsa ekletmeyecektir.

Rockstar Games gibi düşün bir Social Club'a iki tane oyun nasıl eklenmiyor onun gibi.

Hayır hayır şimdi Uplay de bir adet oyun izni veriyor olması lazım zaten kütüphanenizde varsa ekletmeyecektir.

Rockstar Games gibi düşün bir Social Club'a iki tane oyun nasıl eklenmiyor onun gibi.
Eminseniz sorun yok ama ben biraz araştırayım.
Hem Epic hem Uplay üstünden WD 2 almıştım ve sorun çıkmamıştı çünkü.

Geri
Yukarı