Steam ve Epic Launcher açılmıyor

Kutty

Hectopat
Daha fazla  
Steam de ve Epic de internet hatası yiyorum ancak internet gayet düzgün çalışıyor bu konuyu yollayabiliyorum ve video, yayın izleyebiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısayollara sağ tıkla ve hedef kısmına bir boşluk bırakıp -tcp yazmayı dene. İşe yaramazsa sorununu daha detaylı anlat.

Dediğinizi denedim hocam işe yaramadı Steam'e girip oyunları Online bir şekilde oynayabiliyorum ancak mağazaya profile vs. erişemiyorum aynı şekilde Epic Launcher'da beni offline olarak goruyor.

Dediğinizi denedim hocam işe yaramadı Steam'e girip oyunları Online bir şekilde oynayabiliyorum ancak mağazaya profile vs. erişemiyorum aynı şekilde Epic Launcher'da beni offline olarak goruyor.
Dostum telefonda bile aynı sorunu yaşıyorsan sorun internetle ilgilidir büyük ihtimalle. Müşteri temsilcisiyle görüşmeyi dene. Hiç değilse arıza kaydı falan bir şey yapsınlar düzeltsinler. Bunun dışında modem ayarlarını iğne yardımı ile resetlemeyi deneyebilirsin.

Dostum konuyu zıplattığım için özür dilerim ama sendeki sorunun aynısı bende
de var çözüm bulabildin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı