Steam ve G2A Tarzı Oyun Satış Siteleri

XBOX One and Windows 10 PC diye yazıyor o yüzden aldım. ama nasıl yükleyecem bilgisayara bilemiyorum
Dijital olarak alınacak bir kere kutulu falan değil. Steam platformundaki bir oyunda alışveriş yaptığımda kod gönderiyorlardı onu girip öyle aktifleştiriyordum. Büyük ihtimalle windows store için böyle olacaktır.

İnternette aldığınız çoğu ürünün açıklamasına bakın. Bu tarz sitelerin %95i "cd key" olarak sizin emailinize gönderir. Sizin bu siteye kayıt olduğunuz email adresinize girip, her klasöre gelen emailleri tek tek incelemenizi öneriyorum. Cd keyiniz emailinize gelir. O cd keyi de oynadığınız oyun platformundan ( steam , uplay vb.) aktive edip oyunun sahibi oluyorsunuz.

İnternette aldığınız çoğu ürünün açıklamasına bakın. Bu tarz sitelerin %95i "cd key" olarak sizin emailinize gönderir. Sizin bu siteye kayıt olduğunuz email adresinize girip, her klasöre gelen emailleri tek tek incelemenizi öneriyorum. Cd keyiniz emailinize gelir. O cd keyi de oynadığınız oyun platformundan ( steam , uplay vb.) aktive edip oyunun sahibi oluyorsunuz.
dostum cd keyi buldum ama elimde oyun yokki o cd keyi nereye girecem

Oyunu xbox un sitenden aktifleştireceksiniz sanırsam. Xbox dediğime bakmayın gta 4 de xbox sitesinden etkinleştirilip oynanıyor örneğin. Siz şimdi windows mağazasından oyunu indirebiliyormusunuz.
windows mağzasından tekrardan satın aldım oyunu şimdi indiriyor. kinguin den aldığım yalan oldu.. :(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı