Steam ve Steam Guard Şifresi Nasıl Bulunur?

Daha fazla  
Arkadaşlar geçen gün telefonumu sıfırladım. R ile başlayan kodumu Steam guard şifremi ve normal şifremi bilmiyorum. Nasıl bulabilirim yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç şansın yok. O kodu keşke bir yere kaydetseydin, veya ekran görüntüsü alıp kendine mail atsaydın. O kod olmadan kesinlikle steam guard'ı devre dışı bırakamazsın, ve malesef hesabına erişemezsin. Tek çaren steam desteğe yazı yazıp yardım istemek. Eğer satın aldığın oyunların fatura benzeri mailleri duruyorsa onları filan soruyorlar. Bir sürü bilgi istiyorlar. Tamamını doğru verirsen hesabını tekrar senin erişimine açabilirler. Eğer geri alabilirsen bu konuda çok daha dikkatli ol.

Steam şifreni şifremi unuttum bölümünden sıfırlayabilirsin. Mail adresine sıfırlama linki gelir. Aynı şekilde steam guard da telefonuna gelecek olan şifre ile değiştirebilmen gerek.

Sanırım otomatik giriş yapıyor bilgisayarındaki steam. Ordan ayarlar a gel, hesap sekmesinden steam guard hesap güvenliği ayarlarına gir. Oradan steam guard yedek kodlarını al de bakalım verecek mi. Eğer verirse mobil uygulamayı devre dışı bırakıp e posta doğrulamasına geçebilirsin..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı