Steam Wraith çalışmam

Teşekkürler orjinal halini şuraya bırakayım. Temizlerken biraz zorlandım :D
1606168661131.png
Kız karakter full olarak sana mı ait çizimi? Yoksa vardı sen mi efekt vs. yaptın? Onu anlamadım.
İnternetten buldum hoşuma gitti efekt felan atarak yaptım. Çizim tabletim VS. olsaydı ben çizmeyi düşünüyordum kısmet olmadı :)

Dosya Ekleri

• 1606168635353.png
    1606168635353.png
    329,6 KB · Görüntüleme: 31
Teşekkürler orijinal halini şuraya bırakayım. Temizlerken biraz zorlandım :D
Eki Görüntüle 748299

İnternetten buldum hoşuma gitti efekt falan atarak yaptım. Çizim tabletim VS. olsaydı ben çizmeyi düşünüyordum kısmet olmadı :)

İşte sorun şu ki telif hakkı doğuyor bu noktada :) kendi çizimlerin olursa ilerleme kaydedebilirsin. Soğumuş bir çayı tekrar ısıtıp müşteriye sunarsan acı tadar ne garip örnek oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Da işte sorun şuki telif hakkı doğuyor bu noktada :) kendi çizimlerin olursa ilerleme kaydedebilirsin. Soğumuş bir çayı tekrar ısıtıp müşteriye sunarsan acı tadar ne garip örnek oldu :D
Hahaha doğrusunuz hocam. Şimdilik imkanlar bunları el veriyor. Photoshop da çizimi öğrendiğim zaman yenileyeceğim. Bundan para kazanmadığım için Telif hakkı bir sorun olmuyor diye biliyorum hocam :)

Şuan ki kullandığım Duvar Kağıdını şans eseri gözüme çarpmıştı. Efektlerle felan şuanki haline çevirdim. Şuanda yaptığım işlerden tatmin olmuyo değilim ama hem bilgisayar açısından çok zorlanıyorum hem de aksesuarlar bakımından VS. Umarım ileri ki zamanlarda kendi çizimimle ve emeklerimle çalışma göreceksiniz :)

Ben de çizim yapıyorum ama doğal yollarla benimki :)

Dosya Ekleri

• IMG-20200403-WA0003.jpg
    IMG-20200403-WA0003.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı