Steam Yarış Festivali Başladı!

talhamucurlu

Hectopat
Daha fazla  
Steam Yarış Festivali rekabetçi olarak hızlı giden şeylerin kutlandığı bir atiklik festivalidir ve ana mekaniği yarış olan oyunları içerir (tekerlek üzerinde, suda veya havada fark etmez).

Bu etkinlik 23 Mayıs TSİ 20:00'den (GMT+3) 30 Mayıs TSİ 20:00'ye (GMT+3) kadar sürecek ve indirimlerin yanı sıra henüz çıkmamış oyunlar ve demosu olan oyunlar için bölümler yer alacaktır.

Ana mekaniği yarış olmayan ETS gibi simulasyon oyunlarında indirim mevcut değil.

Gözüme çarpan güzel indirimler;

Forza Horizon 4 - 30,36 TL
Dirt Rally 2.0 - 12,00 TL
Assetto Corsa (2014'te çıkan) - 6,40 TL (Assetto Corsa Competizione da geçtiğimiz ay 80 TL'ye düşmüştü fakat Yarış festivalinde daha büyük indirim girer diye almamıştım hiç indirime girmedi 😢)
The Crew 2 - 45,00 TL
RIDE 4 - 19.25 TL

F1 oyunlarının hiçbirinde maalesef indirim yok.

Assetto Corsa gerçekten direksiyon varsa oynanmalı diğer paketleriyle beraber 15 TL gibi bir fiyatı var.

Great job! You can find your trophy in a section of the sale where you might race on a dirt track with your friends.
Tarzı bir yazı var indirim etkinliğinde. Aradım ama bulamadım ödülü. Nerede olduğunu bilen var mı?

Froza horizon'ın oyuncusu nasıl? Başlamaya değer mi yoksa direkt game pass ile fh5'e mi başlayayım?
Fh4'de 150 saat geçirmiştim. Dlc'ler ve online bölümü dahil. Bu fiyata alınır oynanır.

Yalnız FH 3'den beri seriyi takip ettiğim için FH5 sarmadı beni. Grafikler muazzam, araç çeşidi çok fazla, tonla yarış ve etkinlikler var fakat hep aynı festival havası baydı beni.

Seriye hiç girmemişseniz 5 alınır uzun süre idare eder.

Geri
Yukarı