Steam yarış festivalinden hangi oyunlar alınmalı?

saY

Hectopat
Direksiyon setiyle oynamak için hangi oyunları almalıyım? F1 22 pahalı. Grid Legends ve Dirt 5'i oynadım fakat beğenmedim. Forza Horizon 4 ve 5'te tüm yarışları Xbox uygulamasından bitirdim. Steam kütüphanemdeki mevcut yarış oyunları aşağıdadır.

1653468501115.png

Assetto Corsa, Assetto Corsa Competizione, Automobilista 2, rFactor 2. Özellikle ilk ikisi mutlaka bulunmalı. Beamng ve Project Cars 2 de alınabilir.

Assetto Corsa, Assetto Corsa Competizione, Automobilista 2, rFactor 2. Özellikle ilk ikisi mutlaka bulunmalı. Beamng de alınabilir.
AC Competitizone zaten vardı, eski oyununu yeni aldım. DLC ler çok önemli mi? iade edip Ultimate Edition almalı mıyım? rFactor 2 ile Automobilista 2 arasında seçim yapacak olsam daha yeni bir oyun olduğu için seçimim Automobilista 2 mı olmalı?

AC Competitizone zaten vardı, eski oyununu yeni aldım. DLC'ler çok önemli mi? iade edip Ultimate Edition almalı mıyım? rFactor 2 ile Automobilista 2 arasında seçim yapacak olsam daha yeni bir oyun olduğu için seçimim Automobilista 2 mı olmalı?
Assetto Corsa DLC'leri almaya değer kesinlikle. Birçok araba ve Nordschleife ve Brands Hatch gibi önemli pistler veriyor. Ayrıca online kısmına girince de bazı sunucularda DLC gerekebiliyor. rFactor 2'nin fizikleri biraz daha iyidir muhtemelen ancak içerik ve grafik olarak Automobilista 2 alsanız daha mantıklı.

Project Cars ve Ride serisi. GRID de olabilir.
Project Cars 2 ve 3 şu anda indirimde değil. Ride serisi gamepad ile eğlenceli olabilirdi fakat direksiyonla motosiklet oyunu oynamak istemiyorum. GRID in son oyununu oynamıştım fakat beğenmedim.
Flatout 2 al diyecektimde oyun indirime girmemiş. Sana tavsiyem yaz indirimde al bu oyunu çok zevklidir.
İndirimsiz fiyatı da uygun aslında. 15 sene önce denk gelsem oynamak çok zevk verirdi muhtemelen fakat şimdi ilgimi çekmedi.
Assetto Corsa DLC'leri almaya değer kesinlikle. Birçok araba ve Nordschleife ve Brands Hatch gibi önemli pistler veriyor. Ayrıca online kısmına girince de bazı sunucularda DLC gerekebiliyor. rFactor 2'nin fizikleri biraz daha iyidir muhtemelen ancak içerik ve grafik olarak Automobilista 2 alsanız daha mantıklı.
Standart versiyonu iade ettim. İadem kabul edildiğinde Ultimate Edition alacağım. İndirim bitmeden Automobilista 2 alacağım sanırım.
The Crew 2 Steam de var mı bilmiyorum ama ben Forza'dan daha çok keyif aldım.
Steam'e ilk çıktığında oynamıştım fakat bu oyuna da hiç ısınamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı