Steam yavaş indiriyor

İndirme alanını Türkiye (İstanbul-Ankara-İzmir) olarak denedim olmadı. Network ayarlarında hiç bir problem yok. İnternet hızı gerektiren diğer kullanımlarda böyle bir problem yok. Kesin bir bilgi olmasa da büyük ihtimalle Steam sunuculardaki indirme yoğunluğunu kontrol edebilmek için indirme hızını sınırlıyor galiba.
Görev yöneticisinden yüksek profilini seçmeyi deneyin ama her şeye rağmen aynıysa belirttiğim gibi Steam sunucusundan olabilir. Artık yoğunluk mu? Yoksa limit mi var? Onu bilmiyorum.
Adam hala daha yükseğini istiyor şükretsin neyse konuyu kapatalım ceza yiyeceğiz yoksa .D
Belki vakti kısıtlı belki başkası adına indiriyor. Hiçbiri olmasa dahi verdiği paranın tam karşılığını alamadığından şikayetçi. Keşke ülkece olmayan altyapıya verdikleri yüksek fiyatlı ama alamadığımız hızlar için de itiraz etsek. Tabi o başka bir konu...

Belki vakti kısıtlı belki başkası adına indiriyor. Hiçbiri olmasa dahi verdiği paranın tam karşılığını alamadığından şikayetçi. Keşke ülkece olmayan altyapıya verdikleri yüksek fiyatlı ama alamadığımız hızlar için de itiraz etsek. Tabi o başka bir konu...

Hocam adam neredeyse 1 gigabit hızında internet alıyor daha ne istiyor 100 gigabit hızında olmasını istiyor herhalde :D

Görev yöneticisinden yüksek profilini seçmeyi deneyin ama her şeye rağmen aynıysa belirttiğim gibi Steam sunucusundan olabilir. Artık yoğunluk mu? Yoksa limit mi var? Onu bilmiyorum.

tam karşılığımı adam 80 mb alıyor tam karşılığınıda alıyor sadece steam için geçerliymiş durum adam herhalde uzaydan oynuyor.

Sorun Steam kaynaklı gibi görünüyor öncelik versem bile azami bu kadar oluyor. Hızı sınırlıyor galiba Gabe Newell reis...

Steam.png
Görev Yöneticisi.png

Yeni konular

Geri
Yukarı