Steam yaz indirimi için oyun tavsiyeleri

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Screenshot_1.png

Şu anda listemde bunlar var. Dying Light 2, Sekiro ve Chivalry 2 kesin alınacak. Maksimum 700 TL'ye tamamlayabilirim sepeti. Daha azı da olabilir tabii ama şimdilik paraya bakmaya gerek yok. Oyun önerisi istiyorum arkadaşlar. Önereceğiniz oyuna halihazırda sahip olup olmadığımı kontrol etmek isterseniz Steam profilim: Steam Community :: Everstal

Sevdiğim oyun türleri çok kısıtlı. Sevmediklerimi sayayım, strateji ve 2D platform oyunlarını sevmem. (Dead Cells, Hollow Knight, Age of Empires, Hearts of Iron vb.)
Hayatta kalma ve craft oyunları hakkında bir fikrim yok. Valheim'i önceden satın alıp iade etmiştim. Ama içimde hala bir deneme isteği var bu tür oyunları.
Ghostwire: Tokyo oyununu denemek istiyorum ancak fiyatı biraz tuzlu. İleride biraz daha indirime girerse alabilirim belki.
Elden Ring falan aklımda var ama şu an onu almayacağım. Başka zamana düşünürüm, çünkü o tür oyunlarla da pek ilgilenmiyorum :D .

En üstteki arkadaşın ek paketleri mutlaka alınsın.

Valheim'a şans verirsen ve seversen buna girersin.

Sudan ucuz, bir şans verilir. Strateji oyunu gibi görünse de arkadaki hikaye ile akıp gidiyor. Zor diye salmamak gerek, zira Sekiro da alınmış zaten.

En üstteki arkadaşın ek paketleri mutlaka alınsın.

Valheim'a şans verirsen ve seversen buna girersin.

Sudan ucuz, bir şans verilir. Strateji oyunu gibi görünse de arkadaki hikaye ile akıp gidiyor. Zor diye salmamak gerek, zira Sekiro da alınmış zaten.
Çok teşekkürler. Hocam V Rising nasıldır peki?
Ayrıca Doom Eternal'in hikayesi nasıl? Daha doğrusu güzel bir hikayesi var mı? Gamepass'te varmış. Değer mi almaya?

Ayrıca Doom Eternal'in hikayesi nasıl? Daha doğrusu güzel bir hikayesi var mı? Gamepass'te varmış. Değer mi almaya?
Doğru, Game Pass'de varsa hiç almayın bile. Orada ek paketli mi bilmiyorum ama. Çok hikaye yok, şeytan kesmece. Aksiyon oyunu zaten, kafa falan patlatıp erekte olmak mesele.
Hocam V Rising nasıldır peki?
Oynamadım, tek bildiğim Valheim'ın vampirli versiyonu olduğu. Oradan bir çıkarım yapılabilir.

Doğru, Game Pass'de varsa hiç almayın bile. Orada ek paketli mi bilmiyorum ama. Çok hikaye yok, şeytan kesmece. Aksiyon oyunu zaten, kafa falan patlatıp erekte olmak mesele.

Oynamadım, tek bildiğim Valheim'ın vampirli versiyonu olduğu. Oradan bir çıkarım yapılabilir.
Teşekkürler. Game Pass'ten oynamak daha mantıklıdır o zaman.
Peki Hunt: Showdown nasıldır sizce? Yoksa 2 tane zombi temalı oyun fazla mı gelir sepete? Ayrıca Days Gone da eklemek istiyordum ama halihazırda Dying Light 2 varken almak mantıklı mı bilemedim. Sonuçta 1 korku, 1 zombi var sepette.

Teşekkürler. Game Pass'ten oynamak daha mantıklıdır o zaman.
Peki Hunt: Showdown nasıldır sizce? Yoksa 2 tane zombi temalı oyun fazla mı gelir sepete? Ayrıca Days Gone da eklemek istiyordum ama halihazırda Dying Light 2 varken almak mantıklı mı bilemedim. Sonuçta 1 korku, 1 zombi var sepette.
Hunt da oynamadım ama co-op daha keyifli olan bir oyun olduğunu biliyorum. Ama daha iyi fiyatlar görmüş olması lazım. Yanlışım yoksa Crisis yapan firmanın elinden çıkma, seveni bol. Alınabilir, ayrıca zombi teması fazla gelmez ya. 5 tane alsan da sıkıntı olmaz.

Çok uçuk fark yokmuş.

Days Gone açık dünyası çok iyi. Ama hikaye eh meh. Fiyatına değer mi bilemiyorum, yine de tattır tuzdur benim gözümde.

Hunt da oynamadım ama co-op daha keyifli olan bir oyun olduğunu biliyorum. Ama daha iyi fiyatlar görmüş olması lazım. Yanlışım yoksa Crisis yapan firmanın elinden çıkma, seveni bol. Alınabilir, ayrıca zombi teması fazla gelmez ya. 5 tane alsan da sıkıntı olmaz.

Çok uçuk fark yokmuş.

Days Gone açık dünyası çok iyi. Ama hikaye eh meh. Fiyatına değer mi bilemiyorum, yine de tattır tuzdur benim gözümde.
Çok teşekkürler cevaplarınız için. Önerdiğiniz tüm oyunları inceleyeceğim. Days Gone'a biraz sıcak bakıyorum ama bilemedim. Horizon'u da seçebilirim belki.

Sevdiğim oyun türleri çok kısıtlı. Sevmediklerimi sayayım, strateji ve 2D platform oyunlarını sevmem. (Dead Cells, Hollow Knight, Age of Empires, Hearts of Iron vb.)
Nedense bunlar benim gozume daha hos geliyor. Hele hele Hades, bilmiyorum o animasyonlar sonra mit hikayesi hosuma gidiyor. Bir yana sistemim bunlari da rahat kaldirmasi da bir etken. HOI4 ve EU4 icin konusursam su ana kadar oynamadim ama devletciklerle ugrasmak guzel olacaktir. Tarihi severim.

Devil May Cry 5 ve Metal Gear Rising: REVENGEANCE olabilir. Star Wars evrenini seviyorsaniz onun oyunlari vardi, bir ara bakmistim guzeldi.

Hikaye ve platform oyunu olan Katana Zero olabilir. Farkindayim 2D platform sevmiyorsunuz ama hikayesi guzel gercekten. Cerezlik olarak bakabilirsiniz, 15 TL'ydi sanirim.

Geri
Yukarı