Steam yaz indirimi sepeti nasıl?

Bunları düşünüyorum.

tr.png

Bu arada arkadaşlar, F1 2018 dahil F1 race Stars'a kadar olan bütün oyunlar kaldırılmış, FIFA2021'de aynı şekilde.

Devour tek başınıza mı oynayacaksınız?
Outlast 2 rezalet bir oyun kesinlikle alınmaz.
AC Unity serinin en kötü oyunlarından biri, azıcık daha bütçe arttırmanızı tavsiye edip AC Syndicate veya AC Odyssey öneririm.
Stardew Valley oynamadım fakat oynayıp sevmeyen görmedim.

Devour tek başınıza mı oynayacaksınız?
Outlast 2 rezalet bir oyun kesinlikle alınmaz.
AC Unity serinin en kötü oyunlarından biri, azıcık daha bütçe arttırmanızı tavsiye edip AC Syndicate veya AC Odyssey öneririm.
Stardew Valley oynamadım fakat oynayıp sevmeyen görmedim.

Devour ve Outlast'ı oynamayı düşünmüyorum, AC Unity neden kötü?

Devour ve Outlast'ı oynamayı düşünmüyorum, AC Unity neden kötü?
Hikâyesi sıkıcı ve çoğunlukla ayak işleriyle dolu. Yan görevlerin bazıları gerçekten iyi. Yan etkinlikler sandık açmaktan ibaret. Oyun mekaniksel anlamda hiç iyi değil. Eski AC oyunları parkur anlamında zaten iyi değil(Koşma ve tırmanma tuşu aynı o yüzden koşarken kendi kendine tırmanıyor) bu oyunda bir de dövüş mekanikleri de kötü. Oyun çıktığında çok hatalıydı fakat şu an bir çoğu yok. Eğer seride tek oynamadığınız oyun AC Unity ise ve tüm seriyi tamamlayacağım diyorsanız alın derim. Benim yaptığım gibi diğer türlü değmez.

Hikâyesi sıkıcı ve çoğunlukla ayak işleriyle dolu. Yan görevlerin bazıları gerçekten iyi. Yan etkinlikler sandık açmaktan ibaret. Oyun mekaniksel anlamda hiç iyi değil. Eski AC oyunları parkur anlamında zaten iyi değil(koşma ve tırmanma tuşu aynı o yüzden koşarken kendi kendine tırmanıyor) bu oyunda bir de dövüş mekanikleri de kötü. Oyun çıktığında çok hatalıydı fakat şu an birçoğu yok. Eğer seride tek oynamadığınız oyun AC Unity ise ve tüm seriyi tamamlayacağım diyorsanız alın derim. Benim yaptığım gibi diğer türlü değmez.

Hocam AC yerine ne tavsiye edersiniz 20TL'ye?

Hocam AC yerine ne tavsiye edersiniz 20TL'ye?
Eğer oyun kolunuz var ise:
*Dead Cells 20TL
*Hades bütçeyi 5 tl aşıyor. Steam her gün kart veriyor onları satarak tamamlanabilir.
Hades ve Dead Cells aynı mantıkta fakat Hades daha çok seviliyor. İkisinden birini alsanız yeter.
*Mortal Kombat 11 16TL(Eğer tüm ek paketler ve karakterleri istiyorsanız 25TL)

Eskidiğini düşünsem de Bioshock Collection'a bakılabilir.
*Tomb Raider
Dishonored
Arkadaşımla oynarım derseniz Borderlands 2
Valve Complete Pack(Half Life 1 ve Portal 1 çok iyi olmasada Half Life 2 ve episodeları, Portal 2 ve arkadaşlarınızla Left 4 Dead 2 oynanabilir)
*Batman Arkham Collection
Metro 2033 ve Last Light Redux
*Wolfenstein The New Order ve Old Blood standalone DLC'si
*Doom 2016
Bully:Scholorship Edition
Hellblade: Senua's Sacrifice
Eski olsada Resident Evil 4 bakılabilir.
Bazıları 20TL'yi azıcık aşıyor bazıları ise paranızın artmasını sağlıyor.
Yıldız bıraktıklarım benim favorilerim. Zevklerimiz aynı olmayabilir o yüzden kendinizde bakın oyunlara. Pişman olmayın sonra.

Syndicate alınır mı hocam? Türkçe yamasi var mı?
Fena değildir alınabilir. Türkçe yaması var. Animus Projesi'nden indirebilirsiniz. Syndicate, mekaniksel ve açık dünya anlamında Batman Arkham serisine benzer. Hikâyesi ise yine iyi olmasa da en azından oynattırıyor. 44TL'ye Syndicate yerine 11TL bütçe arttırıp Origins'e bakılabilir. Bütçe arttırılmıyorsa Syndicate fena değildir. Zaten ilk 2 saat içinde oyun sana ne sunduğunu söylüyor. Pişman olursanız iade edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı