Steam yaz indiriminde hangi oyunlar alınmalı?

Wrist21x

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 20 gün sonra Steam yaz indirimleri başlıyor. Ben de yavaştan liste yapmaya başladım. 200 TL bütçem var. Ve istek listemde bu oyunları ekledim. Sizce başka hangi oyunları almalıyım, neler tavsiye edersiniz?

Screenshot_20220605-190903~2.png

Rainbow yazmaya gelmiştim, ben şuan 135 TL olan deluxe edition'u öneriyorum. İndirimde 89.00-35.00 olurken 135.00-45.00 oluyor ve normal oyunda karakter vermiyorken deluxe editionda 10.000 nam puanlık 16 tane karakter veriyor ki bunu oynayarak kasmak en az 100 saat. İndirimde 10Tl için normal oyunu almanızı kesinlikle tavsiye etmem. Saygılar.

Ben MK11, Dark Souls 3, Elden Ring ve Tekken, bir kaç oyun daha var aklıma gelmeyen ama istek listeme aldığım, fiyatları uygun olursa alacağım. Steam'in fiyat politikası bazen garip geliyor bana, 20 TL'ye aldığım oyun şu an 149 TL, bunu yaz indiriminde yapsa yapsa 30 TL yapar, yine eski fiyatının üzerinde.

Rainbow yazmaya gelmiştim, ben şuan 135 TL olan deluxe edition'u öneriyorum. İndirimde 89.00-35.00 olurken 135.00-45.00 oluyor ve normal oyunda karakter vermiyorken deluxe editionda 10.000 nam puanlık 16 tane karakter veriyor ki bunu oynayarak kasmak en az 100 saat. İndirimde 10Tl için normal oyunu almanızı kesinlikle tavsiye etmem. Saygılar.
Mantıklı. Sağ olun bende Rainbow almayı düşünüyordum.

Müzkile ilgilendiğimden bu tarz oyunları seviyorum ama bu çok çocuksu geldi, nasıl bir oyun, sarıyor mu?

Hocam oyun çok iyi, anime kızları var :D ama güzel müzikler DLC'sinde var. Uzun süre oynamayı düşünüyorsan DLC'sini de al. Ritim oyunu seviyorsanız bunu da sevceğinizi düşünüyorum.

Hocam oyun çok iyi, anime kızları var :D ama güzel müzikler DLC'sinde var. Uzun süre oynamayı düşünüyorsan DLC'sini de al. Ritim oyunu seviyorsanız bunu da sevceğinizi düşünüyorum.
Ritm oyunu seviyorum hatta yeteneğim de var bu oyunlara :) bunu da alayım o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı