Steam yaz indiriminde ne alacaksınız?

Steam yaz indiriminde ne alacaksınız?
Önerilerinizi ve alacaklarınızı yazabilirsiniz.

Önceki senelerde hep Steam'den birkaç oyun almıştım şimdi xbox Game Pass alacağım yaz ayı boyunca 3 aylık bence daha mantıklı içinde yazı geçirmeye fazlasıyla yetecek oyun var Game Pass'te olnayan oynamak istediğin oyunlatıda Steam'den alsan yaz ayı mis gibi geçer.

ETS 2'nin fiyatının uçuşundan sonra önüme ne gelirse alacağım artık alıp saklamak gerek.
Ets 2'nin DLC leri pahalı olmasa şimdiye çoktan almıştım. Bence DLC'siz oyun yavan kalıyor. Daha önce bakmıştım 500tl falan ediyordu sanki DLC paketlerinin toplamı yanlış hatırlamıyorsam.
İyi indirim gelirse Dying Light 2 almayı planlıyorum.
Şöyle 150tl falan olsa belki ben de düşünürdüm de çoook daha ucuza AAA oyunları aldım. Açıkçası RDR2 harici bir oyuna 150tl bile fazla.
Önceki senelerde hep Steam'den birkaç oyun almıştım şimdi xbox Game Pass alacağım yaz ayı boyunca 3 aylık bence daha mantıklı içinde yazı geçirmeye fazlasıyla yetecek oyun var Game Pass'te olnayan oynamak istediğin oyunlatıda Steam'den alsan yaz ayı mis gibi geçer.
Çok mantıklı
Detroit oynamamanız hata olur.
Ben de oynamayı istiyorum ama 71tlye düşmüştü en fazla. Dün 80tlye 3 oyun aldım (The Crew2, AC Valhalla, The Division 2) Hiç oyunum kalmasa verirdim de şimdilik bekliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı