Steam yaz indiriminde ne alacaksınız?

EU4 Ultimate bundle, ATS ve ETS 2 paint jobs aldım HOI4 saboton aldım.

Sağ olun hocam. Normalde almayacaktım. Babamdan karne hediye olarak bunları istedim. Yaşım küçük olduğu için genellikle oyun alamıyordum. Bu iyi oldu. :D

Önceden BF 3, GTA V, Batman Arkham asylum ve Assassin's Creed Brotherhood almıştım sadece.

Hayırlı olsun hocam.

Sadece Battlefield 1 Revolution aldım. Çünkü şu anlık bir tek Battlefield 1 Revolution sürümüne ihtiyacım vardı. Origin hesabımda Battlefield 1 vardı fakat Standard Edition olduğu için DLC'ler yoktu (sadece 2 tane DLC'yi bedava olunca almıştım). O yüzden de birçok sunucuya giriş yapamıyordum. Battlefield 1 Revolution sürümünü aldıktan sonra böyle bir sorun kalmadı. :)

Üstelik Origin sürümünün dosyalarını kullandım ve Steam'den baştan indirmek zorunda kalmadım. Sadece birkaç MB dosya indirdi, o kadar.

Steam'i gerçekten çok seviyorum. Diğer platformlar Steam kadar iyi değil. Epic Games Launcher, Origin, Ubisoft Connect gibi platformlarda birçok sorun çıkabiliyor. Steam'de ise çok daha az çıkıyor. Ah bir de her indirim geldiğinde Steam çökmese çok daha güzel olacak! :D

Devil May Cry 5 için para topluyorum. Harem yaptım kendime.

Ekran_Alnts.png

11 oyun alacağım Liste;
Hitman Absolution
Hotline Miami
Tomb Raider
Broforce
Dishonored
RIDE: Game
Streamer Life Simulator
Celeste
Black Mesa
Aragami