Steam yaz indiriminde ne almayı planlıyorsunuz?

Ben bunları almayı düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220526-185741_Steam.jpg
    Screenshot_20220526-185741_Steam.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 72
Battlefield 3 inanılmaz sarıyor belli bir süreden sonra, Sea of thevies tek kişi oynarken hazine avlamak falan biraz eğlenceli rahat tek başıma 30 saatim vardır oyunda, Middle Earth serisini oynamadıysan (Shadow of Mordor/War) beni çok saran oyunlardandı ikiside, Deep Rock Galactic genelde çok kişiyle oynayınca sarıyor ama tek oynarken idare ederlik bi oyun, Sniper Elite 3/4 aşırı sarıyor ikisini de Co op bitirdim ama çok eğlenceli, Batman Arkham serisini oynadıysan Origins i de denemeni tavsiye ederim, MGS V aşırı saran bi oyun yine, tek başıma bitirdim, MG Rising Revengance ı kesinlikle oynamanı tavsiye ederim aşırı zevkli bi oyun, Metro 2033 ve Last Light ı Epic Games vermişti ama almadıysan veya oynamadıysan kesin oynamalısın, Witcher 3 e başlamadan önce 1 ve 2 yi de oynamanı tavsiye ederim, Halo serisine hiç girmediysen Master Chief Collection ı çok ucuz fiyatlara alabilirsin 4. oyuna kadar olan hepsini remastered olarak veriyo, Deus Ex serisi biraz eskiden gelip unutulmuş bir seridir ama aşırı zevklidir bakabilirsin bi, Yakın zamanda Ultrakill isimli bi oyun aldım daha beta da ama Doom kadar iyi bir parçalama hissi veriyor. Aklıma gelenlerin çoğu bunlar yani ki hiçbiri kötü oyun değildir, ama neredeyse hepsini çok ucuz fiyatlara bulabiliyorsun Steam de.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı