Steam Yaz İndiriminden Almayı Planladığım Oyunlar

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Arkadaşlar malumunuz Steam yaz indirimine girdi ve bizleri soymayı yine başardı. Geçen birkaç günde almayı planladığım oyunlar kafamda kurdum. Ancak fiyat malesef çok uçuk :D Ayrıca yaz indirimi sebebiyle çok oyun araştırdım, Steam dışında da alacağım oyunlar çıktı :)

1. Middle-earth:Shadow Of Mordor(G2A) : 28.5TL
  2. Darksiders II(G2A) : 19TL
  3. GTA 5(Steam) : 151TL (En çok istediğim, ancak en cep yakan)
  4. Bioschock Infinite(Steam) : 14TL
  5. Hitman Absolution(Steam) : 18TL
  6. Metro Last Light Redux(Steam) : 22TL
  7. Battlefield 4(Origin) : 31TL
  8. Sleeping Dogs(Steam) : 23TL

Şimdi bu listeyi sizinle neden paylaştım, tabiki tavsiye için. Benim gözümde kesin almak istediğim birkaç oyun var, Shadow Of Mordor, GTA5 ve Battlefield 4. Bu oyunlar dışında da Bioschock, Hitman ve Metro Last Light'ta ikinci planda almak istediklerim. Sizin bu listeden kesinlikle tavsiye ettiğiniz hangi oyunlar var acaba Shadow Of Mordor, GTA5 ve Battlefield 4 dışında ?

VOYUN yazarsan fiyat üzerinden %3 indirim veriyor. VOYUN u örnek olarak verdim aklımda bir tek o kalmış tanındık Youtube kanallarına bakarsan ya da Twittch orada yazar.

VOYUN yazarsan fiyat üzerinden %3 indirim veriyor. VOYUN u örnek olarak verdim aklımda bir tek o kalmış tanındık Youtube kanallarına bakarsan ya da Twittch orada yazar.
G2A hakkında birşey sorucam, herhangi bir oyunun sayfasına girdiğimiz zaman, "G2A Selected Offer" diye sağ tarafta bir yazı çıkıyor, altında da fiyat var. Eğer satın alma işlemini oradan yaparsak keyi direkt olarak G2A'mı bize veriyor ? Yani alt tarafta satış değerlerine göre baktığımız satıcılardan farkı nedir ? Ayrıca bahsettiğiniz indirim kodunu şimdi hatırladım birçok kanalda var Youtube'da :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı