Steam Yaz İndiriminden Almayı Planladığım Oyunlar

G2A hakkında birşey sorucam, herhangi bir oyunun sayfasına girdiğimiz zaman, "G2A Selected Offer" diye sağ tarafta bir yazı çıkıyor, altında da fiyat var. Eğer satın alma işlemini oradan yaparsak keyi direkt olarak G2A'mı bize veriyor ? Yani alt tarafta satış değerlerine göre baktığımız satıcılardan farkı nedir ? Ayrıca bahsettiğiniz indirim kodunu şimdi hatırladım birçok kanalda var Youtube'da :)

Farklı satıcılar var oradan istediğini seçiyorsun ve devam ediyorsun eksta 2,50 - 3 TL gibi bir ücret ödeyerek satın alımı güvenli hâle getiriyorsun yani eğer satıcı keyi vermezse G2A sana para iadesi yapıyor. Ama o kutucuğu işaretlemeyi unutma 3 TL için değmez riske girmeye. Satın aldıktan sonra 4-5 dakika içinde key elinde oluyor.

Farklı satıcılar var oradan istediğini seçiyorsun ve devam ediyorsun eksta 2,50 - 3 TL gibi bir ücret ödeyerek satın alımı güvenli hâle getiriyorsun yani eğer satıcı keyi vermezse G2A sana para iadesi yapıyor. Ama o kutucuğu işaretlemeyi unutma 3 TL için değmez riske girmeye. Satın aldıktan sonra 4-5 dakika içinde key elinde oluyor.

Daha önce G2A'dan satın alma işlemi yaptım. Ancak dediğim gibi o "G2A Selected Offer" bölümünden yapmadım. Yani ben şunu anladım, "G2A Selected Offer" kısmından alışveriş yaptığımızda, 3 TL vererek güvenli hale getirme olayına gerek kalmıyor ?

Google'ye GMG 20% kod yaz çıkıyor, denedim 40$ oldu oyun:)
%25 kod ile 102 liraya düştü :vaybe: Yalnız ben burdan GTA 5 almayı denedim. Ancak şimdi hatırlamıyorum herkeste veren bir hatayı verdi ve 3 kez karttan 130 lira çekmişti. Zar zor geri aldım..

Gerek var, satıcı size keyi vermezse G2A paranı geri veriyor.

O zaman "G2A Selected Offer" kısmının mantığı nedir ben onu anlayamadım ?

Daha önce G2A'dan satın alma işlemi yaptım. Ancak dediğim gibi o "G2A Selected Offer" bölümünden yapmadım. Yani ben şunu anladım, "G2A Selected Offer" kısmından alışveriş yaptığımızda, 3 TL vererek güvenli hale getirme olayına gerek kalmıyor ?

Hayır bak oyunun resminin bulunduğu kısmın altında satıcı listesi var ordan ucuz ve güvenilir satıcıyı buluyorsun yukarısında ise G2A Shield yazısı var oraya tik koyuyorsun ve istediğin satıcının yanındaki satın alma işaretine basıp geri kalan işlemleri yapacaksın. Başka birşey yapmana gerek yok.
"G2A Selected Offer" bölümünde istediğin satıcıyı seçiyosun veya direk G2A' dan alıyorsun ama yukarıda yazdıklarımı yaparsan kafan karışmaz.

Grand Theft Auto V ROCKSTAR CD-KEY GLOBAL - Buy cheap - G2A.COM

O kod hala var mı? :)
Bu hata olayı çok kafamı karıştırıyor..

Kodu buldum; GRAB25-PERCNT-OFFNOW
(y)

yMWl40.jpg

Şimdi 1. kısım ile 2. kısım arasında hiçbir fark yok demi ? 1. kısımda da satıcılar fiyatlarını koymuş, 2. kısımda da, 1. kısımda olduğu gibi bir satıcının fiyatı oraya konmuş ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı