Steam Yaz İndirimleri 50TL Oyun Önerisi

Half-Life 1-2 (Episode 1-2, Blue Shift, Opposing Force), GTA 3-Vice City-San Andreas, Celeste, A Hat in Time, The Binding of Isaac, Left 4 Dead 1-2, Call of Duty 1-2, Portal 1-2, Borderlands 1-2, Batman Arkham Serisi, Bioshock Infinite. Benim önerdiğim oyunlar bunlar. İçinden seçip al
Teşekkürler, online var mı peki? İnternette ücretsiz olan oyunlara para vermek pek mantıklı gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler, online var mı peki? İnternette ücretsiz olan oyunlara para vermek pek mantıklı gelmiyor.

Online olarak arkadaşın varsa Portal 2, L4D1-2, Borderlands 1-2 oynanabilir. Ha eğer farklı bir oyun isterseniz; Rocket League, Rainbow Six Siege, Rust, Mortal Kombat 11. Eğer oyun konsolunuzu pc'ye bağlıyabiliyorsanız mutlaka MK11'i alın. Ben çok fazla online oyun oynamadığım için ancak bu kadar önerebildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakıştıramadım doğrusu.
Emeğin karşılığını vermek icin illa online mı olması lazım oyunun.
Onda da beleş server olsa ona da para vermesiniz siz şimdi.
Umarım crack li oyunlar nedeniyle tüm özel verilerinizi kaybedersiniz de, belki aklınız başınıza gelir.
Kimse kusura bakmasın, bu konu da tavizim yoktur.

Düşünsene baban aylarca çalışıyor bir ürün ortaya koyuyor sonra adamın biri çıkıp o ürünü para vermeden çalıyor. Korsan Oyun = Hırsızlık veya töre ve din gibi şeyleri de katacak olursak Kul Hakkı ve Haramdır. Duyar kasmış gibi görünmek istemiyorum ama en nefret ettiğim şeydir kimse kusura bakmasın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı