Steam yaz indirimleri başladı mı?

Hocam sizin kafanız karışmış. Biz de arkadaşla yaz indirimi diyorduk. Aramızda böyle bir muhabbet geçtikten sonra birimiz çaktı olayı. Şu an bahar indirimi var.
Anladım hocam RDR2 indirime girmişti. Dün de Steam’e girilmeyince yoğunluktan çöktü zannetmiştim. İndirim erkene alındı sandım ben de.

Eğer oyunun haritası size yetmiyorsa, aracınızı daha da güzel görünümlü yapmak istiyorsanız 30 TL lik olanını alın. Pakete bakarak seçebilirsiniz aslında. Pakete bakın içindekileri sevdiyseniz alın.
Hiç oynamadım ama bi 400 saat yapmak isitoyrum yetermi acaba indirimdeyken almak istedim eğer 9tl olan paketi alırsam yanına witcher 3 game of the year edition alıcam

Hocam hiçbir bilgim yok danışmak istedim şimdi anlatım ben
Eğer DLC almazsam ets2 ve witcher 3 alıcam veya:
DLC alırsam sadece ets2 olacak.
Eğer The Witcher gibi RPG yani Role Play oyunlarını seviyorsanız ve önceki oyunlarını (The Witcher 1, The Witcher 2) oynayıp hikayesini tam biliyorsanız The Witcher 3 alın. Eğer hikayeyi tam bilmiyorsanız ve hikayeyi öğrenmek istiyorsanız diğer iki oyununu almayarak Netflix'te The Witcher'ı baştan sona izleyebilirsiniz. Dizide hikayeyi anlatıyor mu onu bilmiyorum. Zevk meselesi.

Eğer The Witcher gibi RPG yani Role Play oyunlarını seviyorsanız ve önceki oyunlarını (The Witcher 1, The Witcher 2) oynayıp hikayesini tam biliyorsanız The Witcher 3 alın. Eğer hikayeyi tam bilmiyorsanız ve hikayeyi öğrenmek istiyorsanız diğer iki oyununu almayarak Netflix'te The Witcher'ı baştan sona izleyebilirsiniz. Dizide hikayeyi anlatıyor mu onu bilmiyorum. Zevk meselesi.
Hiç witcher oynamadım 50tl atıcam bakiyeye aklımda şunlar var
DLC'siz ets2
Just Cause 3 XXL edition
Tomb Raider toplamda 22Tl

Hiç witcher oynamadım 50tl atıcam bakiyeye aklımda şunlar var
DLC'siz ets2
Just Cause 3 XXL edition
Tomb Raider toplamda 22Tl
Hiç Witcher veya Witcher'a benzer oyun oynamadıysanız oyunu aldıktan 4 5 saat sonra sıkılıp iade edemeyebilirsiniz. Yanlışa da yönlendirmek istemiyorum.

Geri
Yukarı