Steam yaz indirimleri için oyun önerisi

Eki Görüntüle 1435633

Şu anlık sepetim bu, fiyatı uçuk olmayan güzel oyun önerilerinizi bekliyorum.

Klasik bir oyun önerecekseniz şuradan da teyit edebilirsiniz. Çoğu normal oyuna sahibim. Portal 2, L4D2 gibi klasik oyunları duruma göre ekleyebilirim. Onun harici önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Euro Truck Sımılator 2

Arkadaşım oynarken izlemiştim, tam benlik değil.

150TL'ye RDR2 aldığınızı görünce makul geldi. :)
Yorumunuz için tekrar teşekkürler.

Space engineers tadında (bence daha güzel) daha yeni Update geldi oyun erken erişimde bazı buglar var, internetten videolarına bakıp alabilirsiniz çok güzel uzayda savaşmayı, keşfetmeyi filan seviyorsanız size göre, tabii ana konu Survival kaynak kasma filan sonra uzay gemisi yapma vb.
Çok uzun süre oynayacağımı sanmıyorum, yine teşekkürler tavsiyeniz için.

@iKayraOnur yok. Düşük bir meblağ ile oyunu alıyorsunuz, çevrimdışı modda oynuyorsunuz. God of War için diyorum.
Ha biliyorum onları, ya uğraşmak hiç istemiyorum öyle şeylerle, bir kere giremeyeceğim yok şifreyle uğraş falan filan.. Zaten PS4 üzerinden oynuyorum, geçen aylarda PS+ üyeliği ile verilmişti.

@iKayraOnur anlıyorum. Ben de oradan God of War hesabı almıştım. 1 hafta oldu sayılır, sorun yok. GeForce NOW üzerinden oynuyorum. Bir de Crysis Remastered almayı düşünüyorum ben, istersen ona da bakabilirsin.

Hikaye seviyorsan 70TL civarında Detroit: Become Human var tavsiye ederim. Onun haricinde alabilirsen Cyberpunk 2077'de al bayağı toparladılar oyunu.

The Walking Dead: The Definitive Series alırsan yüksek ihtimal pişman olmazsın.

Onun haricinde alabilirsen Cyberpunk 2077'de al bayağı toparladılar oyunu.
Zaten var, teşekkürler.

The Walking Dead: The Definitive Series alırsan yüksek ihtimal pişman olmazsın.
Benlik bir oyun değil gibi..

Detroit hikayesi iyi.
Hikaye seviyorsan 70TL civarında Detroit: Become Human var tavsiye ederim.
Hikayeden çok interaktif bir oyun lazım. Öyle hatırlıyorum Detroit hakkında, oyunda normal mi oynuyoruz yoksa film gibi ilerliyor biz mi yönetiyoruz?

Geri
Yukarı