Steam Yaz İndirimleri oyun tavsiyesi

Divinity original sin 2 veya northgard önerebilirim. Arkadaşlarımla oynarım diyorsanda Serious Sam 4 veya serisi efsane h/s oyundur.

Xbox Game Pass Ultimate içerisindeki oyunları önermeyin çünkü 13 aylık aboneliğim var. İlaveten RDR 2, Far Cry 5 far, Cry New dawn, Assassin's Creed Odyssey oyunlarına da Xbox'ta sahibim. Her türlü oyun önerebilirsiniz. Bütçeyi ona göre ayarlayacağım. Sistemim tüm oyunları oynatabilecek düzeyde.

Anime türü içindeki savaş oyunları şu aralar dikkatimi çekti. Bu oyunu önerir misiniz?

Eğer bu oyunu önermiyorsanız bu tarz oyun önerirseniz sevinirim.
Şu aralar aktif olarak kullandığım Steam hesabımda sahip olduğum oyunlar:

Epic Games hesabımdaki oyunlar:

Ben Arma 3 aldım bayağı sevdim. Oyun eski ama güzel hesabında yoksa alabilirsin şu an 24 TL.

Dying Light: Enhanced Edition.
Almayı düşünüyordum bende. Dediğiniz sürümü almaya değer mi?
Divinity original sin 2 veya northgard önerebilirim. Arkadaşlarımla oynarım diyorsanda Serious Sam 4 veya serisi efsane h/s oyundur.
Northgard'ı duymuştum daha önce. Şimdi bakınca hoşuma gitti. Serious Sam 4'ü arkadaşlarıma da sormam lazım. Teşekkürler.
Ben Arma 3 aldım bayağı sevdim. Oyun eski ama güzel hesabında yoksa alabilirsin şu an 24 TL.
Kuzenimde var. Oyunu pek beğenmemiştim. Gene de teşekkürler.
Raft'da olabilir.
Elimde şu an The Long Dark var. Arkadaşlarımla da The Forest oynuyoruz arada. Şu anlık o tarz bir oyun düşünmüyorum. Gene de teşekkürler.

Almayı düşünüyordum bende. Dediğiniz sürümü almaya değer mi?

Northgard'ı duymuştum daha önce. Şimdi bakınca hoşuma gitti. Serious Sam 4'ü arkadaşlarıma da sormam lazım. Teşekkürler.

Kuzenimde var. Oyunu pek beğenmemiştim. Gene de teşekkürler.

Elimde şu an The Long Dark var. Arkadaşlarımla da The Forest oynuyoruz arada. Şu anlık o tarz bir oyun düşünmüyorum. Gene de teşekkürler.

Değer hocam. İçinde bir sürü silah DLC'si ve kostüm DLC'leri var. Bir de oyunun devamı olan following DLC'si. Mutlaka alınmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı