Steam yaz indirimlerinde 150 TL ile alınabilecek oyunlar

RX58000

Centipat
Arkadaşlar merhaba benim bakiyem 150 TL Steam'den bu yaz bir şeyler alacağım. Tercihim ne olsun? Lütfen güzel akıcı ve kalitesi iyi olan bir oyun söyleyin. 👍 Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ARK benim severek oynadığım bir oyun, 5 yıldır güncellemeleri hiç bitmedi ve bir çok DLC seçeneği var. Oyuna sahip değilseniz videolarını biraz inceleyip öyle karar vermenizi öneririm.
Kısa bilgi vereyim oyun hakkında, dinozorlarla mücadele ettiğiniz açık dünya hayatta kalma oyunudur. Craft ve level sistemi mevcut. Dinozor eğitebilirsin ve dinozorların da eğitildikten sonra kullandıkça level atlar. Şehir kurmak istersen ona da müsade ediyor oyun. Mağaralar, su altı, uçan dinozorlara binme gibi çeşitliliği de var.

Kendime hem arkadaşlarımla oynayabilmek hem de kendi başımayken eğlenebilmek için böyle bir sepet hazırladım. Sen de istersen böyle bir şey yapabilirsin.
YAZ İNDİRİMLERİ SEPET.png

Ark benim severek oynadığım bir oyun, 5 yıldır güncellemeleri hiç bitmedi ve birçok DLC seçeneği var. Oyuna sahip değilseniz videolarını biraz inceleyip öyle karar vermenizi öneririm.
Kısa bilgi vereyim oyun hakkında, dinozorlarla mücadele ettiğiniz açık dünya hayatta kalma oyunudur. Craft ve Level sistemi mevcut. Dinozor eğitebilirsin ve dinozorların da eğitildikten sonra kullandıkça Level atlar. Şehir kurmak istersen ona da müsade ediyor oyun. Mağaralar, su altı, uçan dinozorlara binme gibi çeşitliliği de var.

Ark bedava dağıtılmadımı Epic Games'te?

Daha çok call of duty s
Ne tür oyunlar seviyorsunuz ?
Daha çok call of duty gibi oyunları seviyorum açık dünyada olur.
Kendime hem arkadaşlarımla oynayabilmek hem de kendi başımayken eğlenebilmek için böyle bir sepet hazırladım. Sen de istersen böyle bir şey yapabilirsin.
Eki Görüntüle 601913
Sence witcher 3 almalımıyım çünkü ben öyle oyunları hiç oynamadım ve tek oynayacağım oyun önerirseniz sevinirim.

Kesinlikle Witcher 3 GOTY almalısınız. Böyle bir oyuna bu fiyat çok iyi. Onun dışında Dying Light, Hellblade Senua's Sacrifice diğer önerilerimden.

Yeni konular

Geri
Yukarı