Steam yaz indirimlerinde alınabilecek oyunlar?

Arda Y

Centipat
Daha fazla  
Bu indirimlerden faydalanmak istiyorum fakat pek bir şey bulamadım. Sistem sıkıntısı yok tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük sistemler için :
Orta sistemler için :
Yüksek sistemler için :
Edit:güncelleyeceğim.
10 TL'den düşük fiyatlı oyunlar

10-30 TL arasında olan oyunlar

30-60 TL arasında olan oyunlar

60 TL'den yüksek fiyatlı oyunlar
Bu sefer fiyata göre yapayım dedim.

- Witch İt (12 TL.)
- Dying Light (20 TL.)
- The Witcher 3 ve DLC' leri (22TL ve en iyisi.)
- The Forest (16 TL ve en az 2 kişi olmalı.)
- Rainbow Six Siege (Biraz pahalı 41.50 TL ama takım olunca efsane oyun.)
- Human Fall Flat (Eğlenceli bir oyun ve 9.60 TL.)
- Left 4 Dead 2 ( Coop hafif üzerinize atlayan adamlardan dolayı hafif gerilim ve 3.70 TL. )
- Town Of Salem ( Arkadaşlarla oynanabilecek biriniz telefonla biriniz ise bilgisayar ile oynayabilirsiniz yani Çapraz platform var ve 6.70 TL.)
- Dead by Dayligt ( Eğer hafif korku ve 5 kişilik oyun arıyorsanız tam size göre ve 12.40 TL.)
- Just Cause 3 (Açık dünyaya meraklıysanız tam size göre ama hikayesi güzel değil ve 6.75 TL.)
- The Witcher 2 ( Başyapıtın bir önceki oyunu. Çok beklentiniz olmasın ama yine de çoğu oyundan iyidir ve 4.65 TL.)
- Sniper Elite 3 ve 4 (Güzel fakat online bir tuhaf en iyisi internet cafede yan yana LAN üzerinden oynamak ve Sniper 3 9.80 TL diğeri Sniper 4 17.80 TL.)
- NBA 2K20 ( Bir basketbol sevdanız varsa alıp denemeniz lazım ve 37.25 TL)
- WWE 2K20 (Amerikan güreşi seviyorsanız ve kendi kariyerini oluşturup oynarsanız efsane bir oyun gerçekten ve 37.35 TL.)
- Pacify ( Korku oyunu ve fazlaca yayıncı oynamış ve gayet güzel oyunu 2 saat gibi sürede bitirip iade edebilirsiniz. 7.35 TL.)
- ARK S.E. ( Efsane bir oyun ama optimizasyon çok kötü yani şaka değil cidden çok kötü benim bilgisayarım oynatır diyebilip alabilirsiniz ve 15.40 TL.)
Not: Bu listeye Mafia 1 ve Rocket League eklemek isterdim ama indirime girmedi. :(
Sizin de oyun tavsiyelerinizi bekliyorum cidden bu oyun ihtiyacım da var biraz. Herkes yazsın bir sürü oyun deneyip tanımlama şansımız olsun. İyi sosyaller...

Yeni konular

Geri
Yukarı